Spor


SON OLARAK TAKIM OTOBÜSÜNÜ SATAN AC MİLAN MAÇI KAYBEDİP, PARAYI KAZANACAKTIR.

SON OLARAK TAKIM OTOBÜSÜNÜ SATAN AC MİLAN MAÇI KAYBEDİP, PARAYI KAZANACAKTIR.
bir kentli hoca haberi / 24.01.2015 20:27:39

242 KASIMPAŞA - FENERBAHÇE

Tahmin: Maç Skoru 3:2

Devre arasında takımdaki bütün futbolcuları iyi penaltı kullanacak düzeye getiren İsmail Kartal, bu maçta Emre'nin eksikliğini hissetmeyecektir. Mevcut kadroya takviye yapmayan Aziz Yıldırım, hafta içinde Kasımpaşa maçının ilk 11'ini belirledikten sonra Emenike'ye eş arama çalışmalarına ağırlık verdi. Emenike'yi 'üstüne yapma' gibi adet ve örfler hakkında bilgilendirdiği bize ulaşan haberler arasında. Semt takımı olan Kasımpaşa'da ise birkaç gün önce yaşanan bomba paniği Suriyeli Malki dışındaki bütün futbolcuları korkuttu. Tribünde geniş çaplı önlemler alınacağını öğrendiğimiz müsabakada Fenerbahçe, ilk yarıya ürkek başlamasını beklediğimiz Kasımpaşa karşısında goller bulacaktır ancak maç sonuna kadar bu üstünlüğünü koruyamayacaktır.

254 KAMERUN - GİNE

Tahmin: 0/0

Ayna ekibinden edindiğimiz bilgilere göre, Kamerun'da futbolun avcılıktan sonra en çok sevilen spor türü olduğunu öğrendik. Omam Bıyık'lı kadrosundan sonra özlediği başarılara bir türlü kavuşamayan Kamerun, Afrika Kupası'nda şampiyonluk sevinci yaşamak istiyor. Maçın oynanacağı sahanın yarısı savan bitki örtüsüne sahipken, kalan yarısının suni çim olduğu bilgisini sizlerle paylaşıyoruz. Gine takımı hakkında ise ansiklopedileri dahil karıştırmamıza rağmen futbolla alakalı bir şey bulamadık. Maçın ilk yarısında, savan bitki örtüsü üzerinde hücum yapacak Kamerun zorlanacaktır, ikinci yarıda ise suni çime basmanın sağladığı rehavet ile gol organizasyonlarına girmeye üşenecektir.

263 LAZİO - AC MİLAN

Tahmin: 2/1

Sezon başından beri çektiği maddi sıkıntılar nedeniyle zor günler yaşayan AC Milan, son çare olarak takım otobüsünü sattı. Edindiğimiz bilgilere göre Milano ekibi, bu zor durumdan kurtulmak için otobüsün satışından gelen paranın tamamını deplasman takımının galibiyetine basacak. Ancak 'Maç Sonucu 2' oynamanın oranı borçlarını kapatmaya yetmez. Bu nedenle ilk yarıyı önde bitirip, ikinci yarıda Lazio'ya maçı vermelerini bekliyoruz.


333 REIMS - LENS

Tahmin: Üst

Hafta içi Başbakan Davutoğlu'nun yaptığı "Avrupalıların asli dini İslamdır" ve "İş arayan Avrupalıları bekliyoruz" açıklamaları Fransa vatandaşlarını heyecanlandırdı. Mezhep olarak kendilerine Sünniliği seçen Reims, bir alevi takımı olmayı amaçlayan Lens'i ağırlıyor. Golden sonra ıstavroz çıkarma alışkanlıklarını bırakıp namaza durma antrenmanları yapan ev sahibi takımın oyuncuları huzuru buldu. Bu maç ile emekliliğe ayrılıp Türkiye'ye iş aramaya gelmeyi planlayan Lens'li futbolcular ise geleceğe umutla bakıyor. Huzur ve umudun mücadelesi skor açısından zengin olacaktır.

340 BARCELONA B - OSASUNA

Tahmin: +7

Ara transferde kadrosuna Messi B, Xavi B ve Iniesta B gibi tecrübesiz ama şöhretli isimleri katan Katalan ekibi kötü gidişe dur demek istiyor. Oldukça formda olan Osasuna'nın bu alt yapı ekibine karşı çok sayıda gol bulacağına inanıyoruz.


SPOR

Özel Maçta Gol Şov Yapan Başbakan Davutoğlu, Kısa Forvetin Takım Oyunundaki Önemine Dikkat Çekti... »

Özel Maçta Gol Şov Yapan Başbakan Davutoğlu, Kısa Forvetin Takım Oyunundaki Önemine Dikkat Çekti...

Başbakan Davutoğlu, oynadığı maçta gösterdiği performansla uzun forvetlere parmak ısırttı. Trabzon mitingi öncesi oynanan maçta, Davutoğlu'nun yer aldığı "Ak Efsaneler" ile Trabzonspor'un AKP’ye oy ve

devamı »
SPOR

NORVEÇLİ METROSEKSÜEL BALIKÇILAR YANILIYOR OLAMAZ, START İYİ BAŞLAYACAKTIR... »

NORVEÇLİ METROSEKSÜEL BALIKÇILAR YANILIYOR OLAMAZ, START İYİ BAŞLAYACAKTIR...

428 BEŞİKTAŞ - GAZİANTEPSPOR (2h)Tahmin: MS 0Kara kartallar, şampiyonluk yolunda önemli bir viraja giriyor. Rahat bir galibiyet alacaklarını düşündüklerinden, rakip takımda kiralık olarak oynayan oyun

devamı »