Spor


POLONYA LİGİ İDDAACILAR İÇİN EKMEK KAPISI OLMAYA DEVAM EDECEK...

POLONYA LİGİ İDDAACILAR İÇİN EKMEK KAPISI OLMAYA DEVAM EDECEK...
bir ferahearth haberi / 28.2.2015 14:19:48

300 Gornik Zabrze - Slask Wroclaw 
Tahmin : 0


Polonya liginin kuruluş amaçlarını bilmeyen, iddiasız 2 takımının karşılaşmasında sonuçtan memnun olan İddaacılar olacaktır. Ev sahibinde takımlarının isimleriyle alakalı tezahürat bulamayan az sayıda taraftar maça gitmemeyi tercih etti. Geçen hafta aldığı uyarı sonrası kadrosunu 11 kişiye tamamlayan ev sahibi ekip ve son 6 taraftarını bu zorlu deplasmana gelmeye ikna edemeyen konuk takım sıkıcılıklarını futbola yansıtacaktır. İlk düdükle birlikte bitse de gitsek havasında geçecek maçta gol sesi çıkmaz.

365 Hatayspor - Nazilli Bld. Spor
Tahmin : 0


Bedelli parası çıkıştıramadığı için ilk 11'den 3 futbolcunun askere gittiği Hatayspor'da eksikleri doldurma çabası sürüyor. Hafta içi yapılan taktik idmanlarda doldurt-boşalt çalışan ev sahibi, gol atmaya tenezzül edecek gibi gözükmüyor. Nazilli Bld. Spor ise geçen haftaki maçta ilk atağını uzatmalarda yaptı. Maçın oynanacağı stada birkaç sandalye ayarlayan Hatayspor, taraftarının tepkisini alacağı maçta ev sahibi dezavantajını yaşayan ilk takım olma yolunda emin adımlar attı. Birbirini zorlamayacak iki takımın müsabakasında gol olmayacağına yalnız biz değil, maçı oynayacak takımlar bile inanıyor. Beraberlik deyin, geçin.

442 Dunaujvaros-Palhalma - Ferencvaros
Tahmin : 2

Macaristan liginde 18.haftaya gelinirken Resmi Gaste iddaa servisi olarak yeni fark ettiğimiz ligde ortalık baya karışmış gözüküyor. Dunaujvaros ve Palhalma takımlarının birleşiminden oluşan ev sahibi, iki taraftar grubunu memnun etmeye, iki yönetimi sevindirmeye çabalıyor. Ferencvaros ise bildiğimiz sıradan takımlardan birisi. Ligde zirveyi kovalayan deplasman ekibi, depara kalkmış durumdayken bu maçı da kazanmayı bilecektir.

444 BRONDBY - MIDTJYLLAND
Tahmin : 2

Bu sezon ev sahibi ekibin ismindeki sessiz harf oranı %85.8. Bloklar arası dayanışmayı sağlayan sesli harf, Brondby'in bu maçtaki en büyük silahı olacaktır. Rakip ekipte ise peş peşe gelen 6 sessiz can sıksa da son harflerde iyi toparladılar. Sesli harflerin skora gol olarak yansıyacağını düşündüğümüz maç 1-2 bitecektir ama siz daha yüksek oran veren "İY- 2" tercihini oynayın."


SPOR

İSVİÇRE'DE, YENİLEREK DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYİ BAŞARAN AARAU YENİLMEYE DEVAM EDECEKTİR. »

İSVİÇRE'DE, YENİLEREK DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYİ BAŞARAN AARAU YENİLMEYE DEVAM EDECEKTİR.

351 AALEN - BOCHUMTAHMİN : H1Hatay ile kardeş şehir olduktan sonra mahcup olmamak için küme düşmemeye odaklanan Aalen, okunuşu nedeniyle Türkiye'den hiçbir şehirle kardeş olamayan Bochum ile karşılaşı

devamı »
SPOR

KUZEY KORE'NİN SEVİLEN LİDERİ KIM JONJ-UN'UN NÜKLEER SALDIRI TEHDİDİNE RAĞMEN ÇİN KAZANIR »

KUZEY KORE'NİN SEVİLEN LİDERİ KIM JONJ-UN'UN NÜKLEER SALDIRI TEHDİDİNE RAĞMEN ÇİN KAZANIR

264 BURKİNA FASO - GABONTahmin: ALTEkvator Ginesi'nin ev sahipliği yaptığı Afrika Uluslar Kupası başlıyor. Turnuvaya katılmak için ulaşım aracı bulamayan Gabon ekibi iki gün önce 300 km'lik bir düz ko

devamı »