Spor


POLONYA LİGİ İDDAACILAR İÇİN EKMEK KAPISI OLMAYA DEVAM EDECEK...

POLONYA LİGİ İDDAACILAR İÇİN EKMEK KAPISI OLMAYA DEVAM EDECEK...
bir ferahearth haberi / 28.02.2015 14:19:48

300 Gornik Zabrze - Slask Wroclaw 
Tahmin : 0


Polonya liginin kuruluş amaçlarını bilmeyen, iddiasız 2 takımının karşılaşmasında sonuçtan memnun olan İddaacılar olacaktır. Ev sahibinde takımlarının isimleriyle alakalı tezahürat bulamayan az sayıda taraftar maça gitmemeyi tercih etti. Geçen hafta aldığı uyarı sonrası kadrosunu 11 kişiye tamamlayan ev sahibi ekip ve son 6 taraftarını bu zorlu deplasmana gelmeye ikna edemeyen konuk takım sıkıcılıklarını futbola yansıtacaktır. İlk düdükle birlikte bitse de gitsek havasında geçecek maçta gol sesi çıkmaz.

365 Hatayspor - Nazilli Bld. Spor
Tahmin : 0


Bedelli parası çıkıştıramadığı için ilk 11'den 3 futbolcunun askere gittiği Hatayspor'da eksikleri doldurma çabası sürüyor. Hafta içi yapılan taktik idmanlarda doldurt-boşalt çalışan ev sahibi, gol atmaya tenezzül edecek gibi gözükmüyor. Nazilli Bld. Spor ise geçen haftaki maçta ilk atağını uzatmalarda yaptı. Maçın oynanacağı stada birkaç sandalye ayarlayan Hatayspor, taraftarının tepkisini alacağı maçta ev sahibi dezavantajını yaşayan ilk takım olma yolunda emin adımlar attı. Birbirini zorlamayacak iki takımın müsabakasında gol olmayacağına yalnız biz değil, maçı oynayacak takımlar bile inanıyor. Beraberlik deyin, geçin.

442 Dunaujvaros-Palhalma - Ferencvaros
Tahmin : 2

Macaristan liginde 18.haftaya gelinirken Resmi Gaste iddaa servisi olarak yeni fark ettiğimiz ligde ortalık baya karışmış gözüküyor. Dunaujvaros ve Palhalma takımlarının birleşiminden oluşan ev sahibi, iki taraftar grubunu memnun etmeye, iki yönetimi sevindirmeye çabalıyor. Ferencvaros ise bildiğimiz sıradan takımlardan birisi. Ligde zirveyi kovalayan deplasman ekibi, depara kalkmış durumdayken bu maçı da kazanmayı bilecektir.

444 BRONDBY - MIDTJYLLAND
Tahmin : 2

Bu sezon ev sahibi ekibin ismindeki sessiz harf oranı %85.8. Bloklar arası dayanışmayı sağlayan sesli harf, Brondby'in bu maçtaki en büyük silahı olacaktır. Rakip ekipte ise peş peşe gelen 6 sessiz can sıksa da son harflerde iyi toparladılar. Sesli harflerin skora gol olarak yansıyacağını düşündüğümüz maç 1-2 bitecektir ama siz daha yüksek oran veren "İY- 2" tercihini oynayın."


SPOR

SON OLARAK TAKIM OTOBÜSÜNÜ SATAN AC MİLAN MAÇI KAYBEDİP, PARAYI KAZANACAKTIR. »

SON OLARAK TAKIM OTOBÜSÜNÜ SATAN AC MİLAN MAÇI KAYBEDİP, PARAYI KAZANACAKTIR.

242 KASIMPAŞA - FENERBAHÇETahmin: Maç Skoru 3:2Devre arasında takımdaki bütün futbolcuları iyi penaltı kullanacak düzeye getiren İsmail Kartal, bu maçta Emre'nin eksikliğini hissetmeyecektir. Mevcut k

devamı »
SPOR

Türkiye'de Yabancı Kontenjanının Artması Üzerine Afrika Birliği Kıtadaki Türk Futbolcu Menajeri Sayısına 5+2 Kısıtlaması Getirdi »

Türkiye'de Yabancı Kontenjanının Artması Üzerine Afrika Birliği Kıtadaki Türk Futbolcu Menajeri Sayısına 5+2 Kısıtlaması Getirdi

Yabancı sınırlamasının 14'e yükseltilmesinin ardından Türk Futbol kulüplerinin altyapıya önem vermek yerine Afrika'da futbolcu avına başlayacağından emin gözüken Afrika Kıtası'nda büyük bir panik hali

devamı »