Spor


KUZEY KORE'NİN SEVİLEN LİDERİ KIM JONJ-UN'UN NÜKLEER SALDIRI TEHDİDİNE RAĞMEN ÇİN KAZANIR

KUZEY KORE'NİN SEVİLEN LİDERİ KIM JONJ-UN'UN NÜKLEER SALDIRI TEHDİDİNE RAĞMEN ÇİN KAZANIR
bir ahura mazda haberi / 17.1.2015 22:58:14

264 BURKİNA FASO - GABON

Tahmin: ALT

Ekvator Ginesi'nin ev sahipliği yaptığı Afrika Uluslar Kupası başlıyor. Turnuvaya katılmak için ulaşım aracı bulamayan Gabon ekibi iki gün önce 300 km'lik bir düz koşuya başlamıştı. Yol esnasında; Ebola virüsü, sıtma hastalığı, açlık, susuzluk, vahşi hayvan saldırıları ve yılan sokmaları ile mücadele eden Gabonlu futbolcular bu yolculuktan güçlenerek çıktı ve takım olmanın ne demek olduğunu öğrendiler. Ancak biraz yorgunlar. ALT oynayın.

291 ÇİN - K. KORE

Tahmin: 1

Bu maçta oynama isteği Asya Futbol Federasyonu tarafından reddedilen Kuzey Kore'nin sevilen lideri Kim Jong-un çok öfkelendi. Nükleer füze saldırısı tehdidi altında oynanacak maçta futbolcu konusunda sayıca ezici bir üstünlüğü bulunan Çin bir adım öne çıkıyor. 1000'e yakın alternatif 11 kurabilen Çin antrenörü, bu ekipleri olası bir saldırı durumunda maça sokabilmek için stada yakın bir yere konuşlandırdı. Çin kazanacaktır ancak siz bu bilgiyi Kuzey Koreliler ile paylaşmayın çünkü onlar Kim Jong-un verdiği talimatla şampiyonluk kutlamalarına çoktan başladılar bile.

299 PARİS ST GERMA - REAL MADRİD

Tahmin: 0

İtiraf edin bir an heyecan yaptınız. Hatta maçı izlemek için "link" aramaya başlayanlarınız bile oldu. Şimdi sakin olun ve o forumlardan çıkın çünkü bu iki takım gerçekte karşılaşmıyor. Resmi Gaste spor servisi olarak sizlere İddaa'nın yeni bahis sistemi "Düello"yu tanıtmak istiyoruz. O Ses Türkiye Düello mantığını düşünün ama burada jüri Beyaz Futbol ekibi olacak. Bu iki takımın hafta sonu yapacağı gerçek karşılaşmaların canlı olarak takip edileceği stüdyoda ROK hangi maçta daha yüksek desibelle höykürürse o takım kazanmış sayılacak. ROK'un her daim höykürme performansına güvendiğimiz için "0" oynayın. Bu oran kaçmaz.

329 ZAMBİYA - DEMOKRATİK KONGO

Tahmin: 2 

Afrika Uluslar Kupası'na iyi başlamak isteyen bu iki takımın karşılaşmasında gülen tarafın kim olacağı pek kimsenin umurunda değil. Maç öncesi Zambiya Futbol Federasyonu'nun krampon jesti, futbolcuların güzünü güldürdü. Maç esnasında sahaya atlaması muhtemel vahşi hayvanlara yönelik gerekli önlemlerin alındığı ve boğucu sıcaklara karşı 10 dakikada bir mola verileceği gelen bilgiler arasında. Antrenmanı takip eden belgeselciler Demokratik Kongo takımına nefes aldırmasa da takım hazır. Tahminimiz, tabii maç biterse, 2.


SPOR

Ziraat Türkiye Kupası'ndan Elenen Tuzlaspor'da Futbolculara Verilen Primlerin Faiziyle Geri Alınacağı Açıklandı... »

Ziraat Türkiye Kupası'ndan Elenen Tuzlaspor'da Futbolculara Verilen Primlerin Faiziyle Geri Alınacağı Açıklandı...

Ziraat Türkiye Kupası'nda Sivasspor ve Gaziantepspor'un yer aldığı gruptan lider çıkarak dikkatleri üzerine çeken Tuzlaspor, dün bir üst turda, kendi seyircisi önünde Manisaspor'a elenmekten kurtulama

devamı »
SPOR

KOVULMAK ÜZERE OLAN MANCİNİ BU MAÇI DA KAYBEDEREK TAZMİNATINI ALMAYI BİLECEKTİR... »

KOVULMAK ÜZERE OLAN MANCİNİ BU MAÇI DA KAYBEDEREK TAZMİNATINI ALMAYI BİLECEKTİR...

244REAL MADRID - REAL SOCIEDADTahmin: 2Cristiano Ronaldo'nun yokluğunda elinde rakibini tekmeleyecek, yumruklayacak oyuncu kalmayan Real Madrid, bu zorlu Real derbisinde oldukça zorlanacaktır. Socieda

devamı »