Spor


KOVULMAK ÜZERE OLAN MANCİNİ BU MAÇI DA KAYBEDEREK TAZMİNATINI ALMAYI BİLECEKTİR...

KOVULMAK ÜZERE OLAN MANCİNİ BU MAÇI DA KAYBEDEREK TAZMİNATINI ALMAYI BİLECEKTİR...
bir alcala de henares haberi / 31.1.2015 22:03:12

244 REAL MADRID - REAL SOCIEDAD

Tahmin: 2

Cristiano Ronaldo'nun yokluğunda elinde rakibini tekmeleyecek, yumruklayacak oyuncu kalmayan Real Madrid, bu zorlu Real derbisinde oldukça zorlanacaktır. Sociedad, Ronaldo'suz Real Madrid'i eli boş gönderir.

252 KONGO - DEMOKRATİK KONGO

Tahmin: İM 0/0

Çeyrek finalin en çekişmeli maçlarından birisi olacak olan bu maç Afrika derbisi niteliği taşıyor. Takımlar "Bu turnuvaya 2 Kongo fazla" düşüncesiyle sahada olacaklar. İddialı olduklarını belirten Kongo teknik direktörü hafta içi, "Rakipten, demokrasi dışında hiçbir eksiğimiz yok" şeklinde konuştu. Yine de dostluğu elden bırakmayan iki takım, birbirlerine oyuncu takviyesinde bile bulundu. Derbiye ilginin yoğun olacağını düşünerek 100 bilet satışa sunan yönetimler, beklenen ilginin gelmemesinden şikayetçi. Böylece maçın tarafsız ve taraftarsız bir sahada oynanacağı kesinleşti. Kardeş iki takım maç sonuna kadar eşitliği bozmayı düşünmeyeceklerdir. Yoksa oyuncumu geri ver, muhabbetleri başlayabilir.

316 SASSUOLO - INTER

Tahmin: İM 1/1

Galatasaray'dan tazminatını sonuna kadar alarak önemli bir başarıya imza atan Mancini'nin aynı başarıyı İnter'de tekrarlayıp tekrarlayamayacağı merak konusu. Son bir iki haftada alınan sonuçlara bakılırsa Mancini sözleşmesindeki maddeleri devreye sokacak gibi gözüküyor. Onu Türkiye'de yeterince tanıdıysak, tazminatını bir an önce almak için Sassuolo deplasmanından eli boş döneceklerdir. İlk yarı 1, ikinci yarı 1 sonucu yüzünüzü güldürmek için ideal.

380 VERIA - OLYMPIAKOS

Tahmin: Toplam 4-6 Gol

Yıllardır üst gelir sınıfını temsil eden Panathinaikos ile rekabet halinde olan işçi takımı Olympiakos, ülkenin başına radikal solcu bir lider gelmesiyle moral buldu. Başbakan Çipras'ın ilk icraatı, Olympiakos'a 6 puan, +8 averaj ile üzerinde orak ve çekiç bulunan kırmızı renkli bir bayrak vermek oldu. Takımın başına Slaven Bilic'in getirilmesi için çalışmalara başlanıldı. Ayrıca her maça iki gol avans ile başlaması kararlaştıran bu işçi takımının maçının bol gollü geçeceğini tahmin ediyoruz.


SPOR

18 Yaşındayken Tecrübe Kazanması İçin Boluspor’dan Gönderilen Orkun Akçay (35), Geçen Yılların Ardından Artık Hazır Olduğuna İnanıyor. »

18 Yaşındayken Tecrübe Kazanması İçin Boluspor’dan Gönderilen Orkun Akçay (35), Geçen Yılların Ardından Artık Hazır Olduğuna İnanıyor.

Yıllar önce Boluspor altyapısının gelecek vadeden futbolcuları arasında gösterilen Orkun Akçay, o dönem ön libero mevkisinde gösterdiği performans sonrası A takımla antrenmanlara çıkma şansı bulmuştu.

devamı »
SPOR

KUZEY KORE'NİN SEVİLEN LİDERİ KIM JONJ-UN'UN NÜKLEER SALDIRI TEHDİDİNE RAĞMEN ÇİN KAZANIR »

KUZEY KORE'NİN SEVİLEN LİDERİ KIM JONJ-UN'UN NÜKLEER SALDIRI TEHDİDİNE RAĞMEN ÇİN KAZANIR

264 BURKİNA FASO - GABONTahmin: ALTEkvator Ginesi'nin ev sahipliği yaptığı Afrika Uluslar Kupası başlıyor. Turnuvaya katılmak için ulaşım aracı bulamayan Gabon ekibi iki gün önce 300 km'lik bir düz ko

devamı »