Spor


KOVULMAK ÜZERE OLAN MANCİNİ BU MAÇI DA KAYBEDEREK TAZMİNATINI ALMAYI BİLECEKTİR...

KOVULMAK ÜZERE OLAN MANCİNİ BU MAÇI DA KAYBEDEREK TAZMİNATINI ALMAYI BİLECEKTİR...
bir alcala de henares haberi / 31.01.2015 22:03:12

244 REAL MADRID - REAL SOCIEDAD

Tahmin: 2

Cristiano Ronaldo'nun yokluğunda elinde rakibini tekmeleyecek, yumruklayacak oyuncu kalmayan Real Madrid, bu zorlu Real derbisinde oldukça zorlanacaktır. Sociedad, Ronaldo'suz Real Madrid'i eli boş gönderir.

252 KONGO - DEMOKRATİK KONGO

Tahmin: İM 0/0

Çeyrek finalin en çekişmeli maçlarından birisi olacak olan bu maç Afrika derbisi niteliği taşıyor. Takımlar "Bu turnuvaya 2 Kongo fazla" düşüncesiyle sahada olacaklar. İddialı olduklarını belirten Kongo teknik direktörü hafta içi, "Rakipten, demokrasi dışında hiçbir eksiğimiz yok" şeklinde konuştu. Yine de dostluğu elden bırakmayan iki takım, birbirlerine oyuncu takviyesinde bile bulundu. Derbiye ilginin yoğun olacağını düşünerek 100 bilet satışa sunan yönetimler, beklenen ilginin gelmemesinden şikayetçi. Böylece maçın tarafsız ve taraftarsız bir sahada oynanacağı kesinleşti. Kardeş iki takım maç sonuna kadar eşitliği bozmayı düşünmeyeceklerdir. Yoksa oyuncumu geri ver, muhabbetleri başlayabilir.

316 SASSUOLO - INTER

Tahmin: İM 1/1

Galatasaray'dan tazminatını sonuna kadar alarak önemli bir başarıya imza atan Mancini'nin aynı başarıyı İnter'de tekrarlayıp tekrarlayamayacağı merak konusu. Son bir iki haftada alınan sonuçlara bakılırsa Mancini sözleşmesindeki maddeleri devreye sokacak gibi gözüküyor. Onu Türkiye'de yeterince tanıdıysak, tazminatını bir an önce almak için Sassuolo deplasmanından eli boş döneceklerdir. İlk yarı 1, ikinci yarı 1 sonucu yüzünüzü güldürmek için ideal.

380 VERIA - OLYMPIAKOS

Tahmin: Toplam 4-6 Gol

Yıllardır üst gelir sınıfını temsil eden Panathinaikos ile rekabet halinde olan işçi takımı Olympiakos, ülkenin başına radikal solcu bir lider gelmesiyle moral buldu. Başbakan Çipras'ın ilk icraatı, Olympiakos'a 6 puan, +8 averaj ile üzerinde orak ve çekiç bulunan kırmızı renkli bir bayrak vermek oldu. Takımın başına Slaven Bilic'in getirilmesi için çalışmalara başlanıldı. Ayrıca her maça iki gol avans ile başlaması kararlaştıran bu işçi takımının maçının bol gollü geçeceğini tahmin ediyoruz.


SPOR

EMENİKE'NİN YOKLUĞUNDA KEYİFLİ VE İYİ OYNAYACAK FUTBOLCULAR GALİBİYETİ GETİRECEKTİR... »

EMENİKE'NİN YOKLUĞUNDA KEYİFLİ VE İYİ OYNAYACAK FUTBOLCULAR GALİBİYETİ GETİRECEKTİR...

475 FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞTAHMİN : 1/1STSL'de şampiyonluk yarışında taraflar iyice kızışıyor. Aziz Yıldırım önderliğinde maça hazırlanan Fenerbahçe son taktikleri almak için başkanı bekliyor.Haftaiçi y

devamı »
SPOR

"Beyaz Futbol Seti Çalışanlarından RTÜK'e Yardım Çağrısı: "Birisi Bu Manyaklığa Dur Desin!" »

"Beyaz Futbol Seti Çalışanlarından RTÜK'e Yardım Çağrısı: "Birisi Bu Manyaklığa Dur Desin!"

Ertem Şener’in sunuculuğunu yaptığı; Sinan Engin, Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı ve Abdülkerim Durmaz’ın yorumlarıyla renklendirdiği Beyaz Futbol, yayınlandığı ilk günden beri canlı yayın esnasında

devamı »