Spor


KARİYERİNİN EN ÇOK SECDE YAPTIĞI SEZONUNU GEÇİREN DEMBA BA VE HAFTALIK GOL ORGANI FERNANDAO YİNE BOŞ GEÇMEZ...

KARİYERİNİN EN ÇOK SECDE YAPTIĞI SEZONUNU GEÇİREN DEMBA BA VE HAFTALIK GOL ORGANI FERNANDAO YİNE BOŞ GEÇMEZ...
bir PAMIR01 haberi / 14.02.2015 19:15:58

240 WREXHAM - BARNET

Tahmin : 2

24 takımın bulunduğu İngiltere Konferans Lig’i bitmek bilmiyor. Lider Barnet'in puan kaybına tahammülü yokken, Wrexham için puan almaktan ziyade artık ligin  bitmesini istiyor. Ev sahibi takımda yönetimin, antrenmanlara gereken ilgiyi göstermeyen oyuncularının yerlerine mevsimlik futbolcular aradığı bize ulaşan haberler arasında. En son Wrexham kaptanının maç günü yurt dışına çıkması takımdaki bütün dengeleri alt üst etti. Rakibinin bitse de gitsek anlayışıyla sahaya çıkacağı maçta galip gelen taraf Barnet olacaktır.

321 ATLAS - PACHUCA

Tahmin: 4-6 gol

Meksika liginin 6. hafta maçında iki takım da Erdoğan'ın ülkeden gitmesinin rahatlığı ile çıkacağı maçta seyir zevki veren futbol oynayacaklardır. Atlas takımının ilk 11'indeki 8 oyuncunun bekar olması sevgililer gününün ertesi günü oynanacak maçta onlara sorun yaratmayacaktır. Pachuca takımının futbolcularının ise tek sorunu fazla kiloları. Futbolcuların fazla kilolarını vermesi ilk yarının sonlarını bulacak gibi görünüyor. Lige bomba gibi giriş yapan Atlas takımı bu maçta patlayacak, (bekarlar özellikle) çok gol bulacaktır.

350 YEŞİL BURSA - YENİ DİYARBAKIR

Tahmin: 0

Takım isimleri her ne kadar hesaplı bilet satan şehirler arası otobüs firmalarını andırsa da bu hafta 3. ligde çözüm sürecini yakından ilgilendiren bir maç oynanacak. Yeni Diyarbakırspor otobüsünün Bursa tabelasını gördüğü andan itibaren başlayan gerginlik maça, çözüm sürecine, Türk futboluna nasıl etki edecek merak konusu. Yeni Türkiye'yi temsil ettiğini iddia eden Diyarbakır ekibi oldukça formda. Yeşil Bursaspor ise yeşil sahayı nasıl kullanması gerektiğini bilen bir takım. Hem birbirine denk iki takım olması hem de çözüm süreci ve can güvenliği söz konusu olduğu için kardeşliğe halel getirmeyecek bir maç bizleri bekliyor. Eğer maç iptal olmazsa berabere bitecektir.

373 BEŞİKTAŞ -  BURSASPOR

Tahmin: KGV

Ligimizde isimleri dahi yan yana geldiğinde dahi kıvılcımların çıktığı iki takım karşılaşıyor. Beşiktaş’ın stadı olmamasını fırsat bilen konuk takımın, TFF’ye maçın Bursa Atatürk Stadı’nda oynanması için yaptığı başvuru sonuçsuz kaldı. Kariyerinin en çok secde yaptığı sezonunu geçiren Demba Ba ile haftalık gol organı Fernandao’nun karşıya karşıya geleceği maçta İddaa’nın ‘Karşılıklı Gol Var” bahsini kapatmamış olmasını iyi değerlendirin. Her kupona yakışacak bir maç.


SPOR

İSVİÇRE'DE, YENİLEREK DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYİ BAŞARAN AARAU YENİLMEYE DEVAM EDECEKTİR. »

İSVİÇRE'DE, YENİLEREK DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYİ BAŞARAN AARAU YENİLMEYE DEVAM EDECEKTİR.

351 AALEN - BOCHUMTAHMİN : H1Hatay ile kardeş şehir olduktan sonra mahcup olmamak için küme düşmemeye odaklanan Aalen, okunuşu nedeniyle Türkiye'den hiçbir şehirle kardeş olamayan Bochum ile karşılaşı

devamı »
SPOR

ŞEHİRDEKİ TÜRKLERİN DESTEĞİYLE NEW YORK, LOS ANGELES'I HIRPALAYACAKTIR... »

ŞEHİRDEKİ TÜRKLERİN DESTEĞİYLE NEW YORK,  LOS ANGELES'I HIRPALAYACAKTIR...

459 PANIONIOS - OLYMPIAKOSTahmin: ÜSTYunanistan'da ligin bitmesine üç hafta kala şampiyonluğu garantileyen, sırasıyla Panathinaikos, Panaitolikos ve Panthrakikos'u dize getiren Olympiakos, bu hafta ka

devamı »