Spor


EMMEN ZORLANMAZ, PAŞA KAYBEDER.

EMMEN ZORLANMAZ, PAŞA KAYBEDER.
bir lombak haberi / 28.11.2014 01:46:44

Atletic Bilbao - Espanyol                                 Maç sonucu: 0

İspanya’da Bask Athletic Bilbao ile Katalan Espanyol’un mücadelesinde kazanan barış, kardeşlik ve özgürlük olacaktır. Takımların birbirlerine üstünlük kurmak için mücadele edeceklerini düşünmüyorum. Eşitlik için savaşacaklardır.

               Telstar - Emmen                                Maç sonucu: 3,5 gol üstü

Hollanda ikinci liginde Emmen üst üste şok galibiyetler aldı. Seyirci, yönetim ve futbolcuların şaşkın bakışları arasında toplanan puanlar Emmen'i üst sıralara taşıdı. Son oynadıkları maçta kendi evinde Roda'ya yenilerek seri galibiyetlerin şokunu atlatan Emmen, bu hafta, evinde yenilmeye son derece müsait Telstar'la oynuyor. Telstar'da kaleye bu hafta kimin geçeceği belli değil. En son ön liberodaydı sıra. Emmen farklı kazanırken maç 3,5 gol üstü olur.

 Monchengladbah- Eintracht Frankfurt        Maç sonucu 1 

Yorum: Bu hafta sürpriz beklediğimiz maç Mönşın... Monşen... Manşengla... Neyse işte deplasmana çıkan Ayntrağğ... Eyntırankfrank... Tamam şöyle yapın. Tekerleme gibi bu iki takımın adını adını peşi sıra okuyun. Hangisinde takılırsanız paranızı o takıma basın. Şansınıza güvenin (ŞG). ŞG'yi kuponlarda bulamıyorsanız bayinizden ısrarla isteyiniz. Ya da uzatmayın, 1 oynayın gitsin.


Beşiktaş-Kasımpaşa                                     Maç sonucu +18

Yıllardır her takımın birbiriyle iki defa karşılaştığı ligimizde, geçtiğimiz sene birbirlerine karşı üç maça çıkan bu iki güzide ekibimizin maçı muhakkak gergin geçecektir. Geçen sezon oynanan olaylı maç sonrası yapılan sert açıklamalar, maç içerisinde Ryan Donk'un ikinci topu bir uzvu gibi kullanması ve Almeida'nın iki topla bir gol atamaması halen hafızalardan silinmedi. Bu maç için tahminimiz; +18 olmayan bünyelerde onarılması güç problemler yaratabileceğidir. Yok eğer skor endeksli oynamak istiyorsanız sigara paranızı Beşiktaş'a basın.


SPOR

EMENİKE'NİN YOKLUĞUNDA KEYİFLİ VE İYİ OYNAYACAK FUTBOLCULAR GALİBİYETİ GETİRECEKTİR... »

EMENİKE'NİN YOKLUĞUNDA KEYİFLİ VE İYİ OYNAYACAK FUTBOLCULAR GALİBİYETİ GETİRECEKTİR...

475 FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞTAHMİN : 1/1STSL'de şampiyonluk yarışında taraflar iyice kızışıyor. Aziz Yıldırım önderliğinde maça hazırlanan Fenerbahçe son taktikleri almak için başkanı bekliyor.Haftaiçi y

devamı »
SPOR

Buz Pateni Federasyonu Başkanı Hasan Tokgöz 2015 Yılı Hedeflerini Açıkladı: "Varlığımızdan Spor Bakanı'nı Haberdar Edeceğiz." »

Buz Pateni Federasyonu Başkanı Hasan Tokgöz 2015 Yılı Hedeflerini Açıkladı: "Varlığımızdan Spor Bakanı'nı Haberdar Edeceğiz."

1991 yılında faaliyete geçen Türkiye Buz Pateni Federasyonu yirmi üç yıllık sessizliğini bozma kararı aldı. Artistik Buz Pateni Federasyonu olarak kurulan, ardından tutulmadıkları için isim değişikliğ

devamı »