Spor


Dev Derbi Öncesi Erzurumspor ve Fenerbahçe Cephesinden Flaş Açıklamalar...

Dev Derbi Öncesi Erzurumspor ve Fenerbahçe Cephesinden Flaş Açıklamalar...
bir Federaller haberi / 17.12.2018 18:07:13

Ligin dibine demir atan iki takımın mücadelesi öncesi sinirler gerilmiş durumda. Erzurum cephesinde sakatlıklar sorun yaratırken, Fenerbahçe cephesi günü "5 adımda otostop nasıl çekilir" adlı antrenman ile kapattı. Bizzat başkan Ali Koç tarafından verilen eğitim, futbolcular tarafından ilgiyle takip edildi. 

Derbi ile ilgili söz alan Hasan A.K. "Allah razı olsun başkanımızdan verilebilecek cezalar için şimdiden bizleri öngörü sahibi yapıyor" şeklinde açıklamaları ile gündem yarattı.

Ersun Yanal ise basına kapalı yaptığı antrenmanda futbolcuları otostopta yaşanabilecek problemlere ilişkin bilgilendirdi.


SPOR

Ayvalıkgücü’nün Yeni Başkanı Sadi Hamut: “11 Mevkiye de Transfer Yaparsak Başarı Gelir…” »

Ayvalıkgücü’nün Yeni Başkanı Sadi Hamut: “11 Mevkiye de Transfer Yaparsak Başarı Gelir…”

Balıkesir’in sempatik ekibinde yönetimin el değiştirmesinin heyecanı yaşanıyor. Genç ve idealist girişimci Sadi Hamut (37) zor günler yaşayan Ayvalıkgücü’nü satın aldıktan sonra takıma çekidüzen verme

devamı »
SPOR

Buz Pateni Federasyonu Başkanı Hasan Tokgöz 2015 Yılı Hedeflerini Açıkladı: "Varlığımızdan Spor Bakanı'nı Haberdar Edeceğiz." »

Buz Pateni Federasyonu Başkanı Hasan Tokgöz 2015 Yılı Hedeflerini Açıkladı: "Varlığımızdan Spor Bakanı'nı Haberdar Edeceğiz."

1991 yılında faaliyete geçen Türkiye Buz Pateni Federasyonu yirmi üç yıllık sessizliğini bozma kararı aldı. Artistik Buz Pateni Federasyonu olarak kurulan, ardından tutulmadıkları için isim değişikliğ

devamı »