Spor


Dev Derbi Öncesi Erzurumspor ve Fenerbahçe Cephesinden Flaş Açıklamalar...

Dev Derbi Öncesi Erzurumspor ve Fenerbahçe Cephesinden Flaş Açıklamalar...
bir Federaller haberi / 17.12.2018 18:07:13

Ligin dibine demir atan iki takımın mücadelesi öncesi sinirler gerilmiş durumda. Erzurum cephesinde sakatlıklar sorun yaratırken, Fenerbahçe cephesi günü "5 adımda otostop nasıl çekilir" adlı antrenman ile kapattı. Bizzat başkan Ali Koç tarafından verilen eğitim, futbolcular tarafından ilgiyle takip edildi. 

Derbi ile ilgili söz alan Hasan A.K. "Allah razı olsun başkanımızdan verilebilecek cezalar için şimdiden bizleri öngörü sahibi yapıyor" şeklinde açıklamaları ile gündem yarattı.

Ersun Yanal ise basına kapalı yaptığı antrenmanda futbolcuları otostopta yaşanabilecek problemlere ilişkin bilgilendirdi.


SPOR

KUZEY KORE'NİN SEVİLEN LİDERİ KIM JONJ-UN'UN NÜKLEER SALDIRI TEHDİDİNE RAĞMEN ÇİN KAZANIR »

KUZEY KORE'NİN SEVİLEN LİDERİ KIM JONJ-UN'UN NÜKLEER SALDIRI TEHDİDİNE RAĞMEN ÇİN KAZANIR

264 BURKİNA FASO - GABONTahmin: ALTEkvator Ginesi'nin ev sahipliği yaptığı Afrika Uluslar Kupası başlıyor. Turnuvaya katılmak için ulaşım aracı bulamayan Gabon ekibi iki gün önce 300 km'lik bir düz ko

devamı »
SPOR

ŞEHİRDEKİ TÜRKLERİN DESTEĞİYLE NEW YORK, LOS ANGELES'I HIRPALAYACAKTIR... »

ŞEHİRDEKİ TÜRKLERİN DESTEĞİYLE NEW YORK,  LOS ANGELES'I HIRPALAYACAKTIR...

459 PANIONIOS - OLYMPIAKOSTahmin: ÜSTYunanistan'da ligin bitmesine üç hafta kala şampiyonluğu garantileyen, sırasıyla Panathinaikos, Panaitolikos ve Panthrakikos'u dize getiren Olympiakos, bu hafta ka

devamı »