Spor


Dev Derbi Öncesi Erzurumspor ve Fenerbahçe Cephesinden Flaş Açıklamalar...

Dev Derbi Öncesi Erzurumspor ve Fenerbahçe Cephesinden Flaş Açıklamalar...
bir Federaller haberi / 17.12.2018 18:07:13

Ligin dibine demir atan iki takımın mücadelesi öncesi sinirler gerilmiş durumda. Erzurum cephesinde sakatlıklar sorun yaratırken, Fenerbahçe cephesi günü "5 adımda otostop nasıl çekilir" adlı antrenman ile kapattı. Bizzat başkan Ali Koç tarafından verilen eğitim, futbolcular tarafından ilgiyle takip edildi. 

Derbi ile ilgili söz alan Hasan A.K. "Allah razı olsun başkanımızdan verilebilecek cezalar için şimdiden bizleri öngörü sahibi yapıyor" şeklinde açıklamaları ile gündem yarattı.

Ersun Yanal ise basına kapalı yaptığı antrenmanda futbolcuları otostopta yaşanabilecek problemlere ilişkin bilgilendirdi.


SPOR

İSLAMOFOBİNİN TAVAN YAPTIĞI FRANSA LİGİ'NDE TAKIMLAR İLK 11 KURMAKTA ZORLANACAKTIR »

İSLAMOFOBİNİN TAVAN YAPTIĞI FRANSA LİGİ'NDE TAKIMLAR İLK 11 KURMAKTA ZORLANACAKTIR

239 BAYRAMPAŞA - AYDINSPOR 1923Tahmin: 0Okulların tatil olduğu hafta içinde Bayrampaşalı futbolcuların çoğu soğuk havada antrenmana çıkmak yerine ailecek vakit geçirmeyi tercih etti. Aydınsporlu oyunc

devamı »
SPOR

REAL DERBİSİNİ KAYIPSIZ ATLATAN REAL MADRİD, MADRİD DERBİSİNİ DE KAZANACAKTIR... »

REAL DERBİSİNİ KAYIPSIZ ATLATAN REAL MADRİD, MADRİD DERBİSİNİ DE KAZANACAKTIR...

169 FREIBURG - B. DORTMUNDTahmin: MS 1 Bu sezon lige kümeye düşme parolasıyla çıkan Dortmund, yoluna kararlı bir şekilde devam ediyor. 19. hafta itibariyle ligin son sırasında bulunmayı başaran ekip,

devamı »