Spor


BİLİC TRAFOLARI YERİNDE İZLEYECEK...

BİLİC TRAFOLARI YERİNDE İZLEYECEK...
bir lombak haberi / 20.12.2014 16:14:35

203 BURY - YORK CİTY   

Tahmin: 2         

Yaklaşık 7-8 hafta önce takımdaki arkadaşlığın üst seviyeye çıkması Bury'li futbolcuların takım halinde gece hayatına kaymasına sebep oldu. Futbolcuları caydırmak isteyen teknik direktör Jackson Ternot da içkiden bir iki yudum alınca Bury üst üste yenilgiler aldı. Henüz takımda gece hayatına karşı bir önlem alınmış değil. Tüm futbolcuları maça ayık kafayla çıkacak olan York City deplasmanda rahat kazanır.

366  BEŞİKTAŞ-AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

Tahmin: 0

11 sakat oyuncusu olduğu için takım olarak antrenman yapamayan Beşiktaş’ta çalışmalara eksiksiz katılan masörler, top toplayıcılar ve malzemeciler maça özel olarak hazırlandı. Akhisar maçında Bilic’in yıllardır futbolun içinde olan bu personellerle beraber alt yapıda oynayan oyunculara da şans tanıması bekleniyor. Genç isim Furkan Yaman (18) hafta içi yaptığı açıklamada, hocasının forma vermesi halinde Beşiktaş camiasına yakışır bir sakatlık yaşamak için elinden geleni sergileyeceğini belirtti. Beşiktaş'ın, hafta içerisinde Çağlayan Adliyesi'ni ateşli silahlara kuşatan Çarşı sempatizanlarının da desteğini arkasına alacağı bu mücadelede taraf bahsi yapmayın diyoruz. 0 seçeneğini değerlendirin.

355 LİVERPOOL-ARSENAL

Tahmin: İY 0

Türk futbol tarihinde önemli yere sahip olan bu güzide İngiliz takımlarının mücadelesinde ilk yarının kontrollü geçeceğini düşünüyoruz. Slaven Bilic'in Anfield Road'daki trafoları yerinde izlemek için yola çıktığı bilgisini de siz futbolseverler ile paylaşıyoruz. İlk yarı sıfır oynayın, ikinci yarıdan uzak durun.

340: VVV VENLO - FORTUNA SİTTARD

Tahmin: ÜST

Dürüst olalım. Resmigaste spor servisi olarak bu iki takımı takip etmiyoruz. İddaa kuponlarında yer almasalar varlıklarına bile şüpheyle yaklaşabilirdik. Yine de bu maçın ÜST biteceğine kesin gözüyle bakıyoruz çünkü babası Venlo'da yaşayan bir arkadaş söyledi. Arkadaşa güvenin. 

322 BALÇOVA YAŞAMSPOR - KAHRAMANMARAŞ BBSK

TAHMİN: 2

Balçova Yaşamspor'da hafta içi Galatasaray maçında 9 gol yiyen kaleciyi maça çıkması için ikna etme çabaları sürüyor. Antremanlara katılmayan kaleciyi arkadaşları evine gittiğinde maçın tekrarını izlerken uyuyakalmış şekilde buldu. Alt yapısı bulunmayan takımın antrenörü Altan Çetindağ, oyunculara yedek kaleci olarak maça gelebilecek arkadaşları varsa çağırmaları isteğinde bulundu. Galatasaray maçı öncesi iddaalı demeçler veren futbolcularda ise kıyamet sessizliği var. Yönetim maç öncesi açıklama yapacak, ya da herhangi bir tweet atacak oyuncu olursa kesin olarak ceza verileceğini bildirdi. Kahramanmaraş BBSK'da ise takım isminin değişikliği için TFF'ye başvuruldu. Oyuncuların tek sıkıntısı "Hangi kulüpte oynuyorsun?" sorusuna verecekleri cevap. Liderlik yarışından kopmamak isteyen takım bu maçta mutlak favori. 2 yazın, çekinmeyin yazın.


SPOR

EMENİKE'NİN YOKLUĞUNDA KEYİFLİ VE İYİ OYNAYACAK FUTBOLCULAR GALİBİYETİ GETİRECEKTİR... »

EMENİKE'NİN YOKLUĞUNDA KEYİFLİ VE İYİ OYNAYACAK FUTBOLCULAR GALİBİYETİ GETİRECEKTİR...

475 FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞTAHMİN : 1/1STSL'de şampiyonluk yarışında taraflar iyice kızışıyor. Aziz Yıldırım önderliğinde maça hazırlanan Fenerbahçe son taktikleri almak için başkanı bekliyor.Haftaiçi y

devamı »
SPOR

18 Yaşındayken Tecrübe Kazanması İçin Boluspor’dan Gönderilen Orkun Akçay (35), Geçen Yılların Ardından Artık Hazır Olduğuna İnanıyor. »

18 Yaşındayken Tecrübe Kazanması İçin Boluspor’dan Gönderilen Orkun Akçay (35), Geçen Yılların Ardından Artık Hazır Olduğuna İnanıyor.

Yıllar önce Boluspor altyapısının gelecek vadeden futbolcuları arasında gösterilen Orkun Akçay, o dönem ön libero mevkisinde gösterdiği performans sonrası A takımla antrenmanlara çıkma şansı bulmuştu.

devamı »