Spor


AKBİLLERİ, İSTANBULKART'A DÖNÜŞEN BAŞAKŞEHİRLİ FUTBOLCULARDA MORALLER YERİNDE

AKBİLLERİ, İSTANBULKART'A DÖNÜŞEN BAŞAKŞEHİRLİ FUTBOLCULARDA MORALLER YERİNDE
bir PAMIR01 haberi / 3.01.2015 20:10:27

239 FENERBAHÇE- İSTANBUL BAŞAKŞEHİR

Tahmin: ÜST

GS-BJK derbisinden çıkacak sonucun her şekilde Fenerbahçe'ye yarayacağı haftada, Fenerbahçe teknik heyeti yaşanan sakatlıklar nedeniyle daha da rahatladı. Bruno Alves ve Meireles'in yokluğunda maçı 11 kişi tamamlamaya kesin gözle bakan İsmail Kartal ve ekibi tesislerde küçük bir kutlama yaptı. Yönetim ise; "Geçen hafta penaltı düdüğünün bu kadar geç çalınmasını anlayamadık. Umarım bu hafta aklı başında bir hakem arkadaşımız üstünlüğü rakibe kaptırdığımız dakikalarda olaya el atar" şeklinde bir açıklama yaptı. Dört haftadır galip gelen Başakşehir takımında yönetimin oyunculara, prim olarak ful aylık İstanbulkart dağıtması moraller yükseltti. PASSOLİG yüzünden stadı dolduramama riski bulunan Fenerbahçe, tribün koltuklarının desteğini alacağı maçta gol bulacaktır. Maça oturdukları yerden Kadıköy otobüsleriyle gelecek olan Başakşehirli futbolcular da moralli olmaları sebebiyle gol bulacaktır. Üst oynayın, kaçırmayın diyoruz.

261 GETAFE- VALLECANO

Tahmin: ÜST

La Liga'nın 17. haftasında 17 puana sahip iki karşılaşıyor. Geri kalan haftalarda basit goller yiyen Vallecano defans güvenliğindeki problemi özel bir şirketle anlaşarak çözdü. Ceza sahalarına girmeye yeltenen rakip forvetleri, metal detektörleri ve "Kime bakmıştınız birader" benzeri sorularla durdurmaya çalışacak olan özel güvenlik elemanları ilk maçlarında uyum sağlamakta sıkıntı çekebilir. Tahminimiz ÜST olacaktır.

282 KARŞIYAKA - KAYSERİSPOR 

Tahmin: KGV

Geçen hafta PTT 1. Lig'in liderliğini ele geçiren Kayserispor'da öz güven patlaması yaşanıyor. Mikrofonlarımıza konuşan Kayserili genç yetenek Okay; kendisinin bir Messi veya Ronaldo olmadığını ancak bir eksiğinin de bulunmadığını, defans oyuncusu Cemil; kendisinin bir Puyol veya Sergio Ramos olmadığını ama olabileceğini ifade ederken, son noktayı takımının bir Real Madrid veya Barcelona olmadığını fakat üst düzey bir futbol oynadığını söyleyen teknik direktör Cüneyt Dumlupınar koydu. Takımın yaşadığı hezeyandan haberdar olan ve bu durumu hipoglisemiye bağlayan Başkan Recep Mamur herkese pastırmalı omlet ile mantı ısmarlayarak takımı fabrika ayarlarına döndürdü. Maça karnı tok olarak çıkacak Kayserispor'un karşı kalede goller bulurken, kendi kalesinde de goller göreceğine inanıyoruz. Tahminiz karşılıklı gol var olacaktır.

319 PAS GİANNİNA - PANATHİNAİKOS

Tahmin: 0

Resmi Gaste spor servisi olarak bu maçın haftanın bankosu olduğunu düşünüyoruz. Muhtemel üç skordan biri ile sonuçlanmasını beklediğimiz bu müsabakada "0" oynarsanız kazanma şansınız %33.3 olacaktır. Bu oran kaçmaz.


SPOR

POLONYA 1. LİGİ’NDE BU HAFTA ADINI, POLONYA TARİHİNİN EN BÜYÜK TWITTER FENOMENLERİNDEN ALAN İKİ EKİP KARŞILAŞIYOR... »

POLONYA 1. LİGİ’NDE BU HAFTA ADINI, POLONYA TARİHİNİN EN BÜYÜK TWITTER FENOMENLERİNDEN ALAN İKİ EKİP KARŞILAŞIYOR...

438 ADANASPOR - DENİZLİSPORTahmin: KGVPTT 1. Ligi’nde düşme hattında bulunan iki takım karşılaşıyor. Adanaspor sıcaklar iyice bastırmadan düşme hattından uzaklaşmak, Denizlispor ise bu hattan kurtulma

devamı »
SPOR

Maça Mont İle Çıkacak İki Ekibin Mücadelesinde Kazanan İçlik Giyen Breidablik Oyuncuları Olacaktır... »

Maça Mont İle Çıkacak İki Ekibin Mücadelesinde Kazanan İçlik Giyen Breidablik Oyuncuları Olacaktır...

290 - ANGELHOLM - SYRIANSKA FCTahmin : 0/2İsveç 2. liginin gedikli takımlarından olan 2 ekip futbol oynamaktan zevk alırken, lig yükselmeye kötü gözle bakıyor. Aralarında oynadıkları son 6 maçta 4 gol

devamı »