Seri ilan


Mucizevi Suluk (Sırt kaşıyıcı ve varis çorabı ile takas edilmez)

Mucizevi Suluk (Sırt kaşıyıcı ve varis çorabı ile takas edilmez)
bir Ertuğrul haberi / 4.09.2015 20:03:09

Bizim hanıma altın gününde bir arkadaşı satmış, iyi bir şey aslında fena durmuyor, İş yerinizde masanızın üstüne koyarsanız bayağı dikkat çekiyor. Ama tabi ben fiyatını duyunca evde kıyamet koptu, naylona bu para verilir mi deyince işler iyice çığırından çıktı, sakın kadınların yanında buna plastik demeyin benim gibi boşanmanın eşiğine gelirsiniz, Allah korusun yuvanız yıkılır..

Kesinlikle kanserojen olmayan bu ürün son derece sağlıklı. Kalp kapakçığı, lens, protez kol, bacak vs. hepsi bundan yapılıyormuş. Yani sadece bir suluk muamelesi yapmayın. Şimdi ben iki cep telefonu taşıyan, günde bir paket sigara içen, Karatay’ın yemeyin dediği her şeyi yiyen bir adamım, yani benim için sağlıklı yaşam çokta önemli değil olmasa da olur..

Daha öncede ‘’Satılık Suluk’’ diye ilana koymuştum ama sadece suluk deyince biraz küçümsendi, yukarıda belirttiğim gibi bu ürün bir medikal harikası adeta, değerini bilen medikalci arkadaşlar ararsa sevinirim. Mantıklı takas tekliflerine açığım..

(Sırt kaşıyıcı ve varis çorabı ile takas teklif eden arkadaşlar! tekrar mesaj gönderirseniz kalbinizi kırarım)


SERİ İLAN

Boy aynası (180cm) »

Boy aynası (180cm)

1.50 cm boyundayım. Nişanlım terk ettikten sonra 15 kilo aldım. Depresyondayım. Kendim dahil kimseyi görmek istemediğim için satıyorum.

devamı »
SERİ İLAN

Satılık Balistik Füze (21 adet) »

Satılık Balistik Füze (21 adet)

Balistik dedim, çünkü kutu normalden değişik çıktı. Hepsi bir müddet uçtuktan sonra havada patlıyor. Kullanım alanları geniştir. Drone veya kuş düşürmek için birebirdir. Uyutmayan sokak lambalarını da

devamı »