Seri ilan


Mucizevi Suluk (Sırt kaşıyıcı ve varis çorabı ile takas edilmez)

Mucizevi Suluk (Sırt kaşıyıcı ve varis çorabı ile takas edilmez)
bir Ertuğrul haberi / 4.09.2015 20:03:09

Bizim hanıma altın gününde bir arkadaşı satmış, iyi bir şey aslında fena durmuyor, İş yerinizde masanızın üstüne koyarsanız bayağı dikkat çekiyor. Ama tabi ben fiyatını duyunca evde kıyamet koptu, naylona bu para verilir mi deyince işler iyice çığırından çıktı, sakın kadınların yanında buna plastik demeyin benim gibi boşanmanın eşiğine gelirsiniz, Allah korusun yuvanız yıkılır..

Kesinlikle kanserojen olmayan bu ürün son derece sağlıklı. Kalp kapakçığı, lens, protez kol, bacak vs. hepsi bundan yapılıyormuş. Yani sadece bir suluk muamelesi yapmayın. Şimdi ben iki cep telefonu taşıyan, günde bir paket sigara içen, Karatay’ın yemeyin dediği her şeyi yiyen bir adamım, yani benim için sağlıklı yaşam çokta önemli değil olmasa da olur..

Daha öncede ‘’Satılık Suluk’’ diye ilana koymuştum ama sadece suluk deyince biraz küçümsendi, yukarıda belirttiğim gibi bu ürün bir medikal harikası adeta, değerini bilen medikalci arkadaşlar ararsa sevinirim. Mantıklı takas tekliflerine açığım..

(Sırt kaşıyıcı ve varis çorabı ile takas teklif eden arkadaşlar! tekrar mesaj gönderirseniz kalbinizi kırarım)


SERİ İLAN

Louis Vuitton Çanta (Gündüz arayın, eşimin haberi yok) »

Louis Vuitton Çanta (Gündüz arayın, eşimin haberi yok)

Eşime doğumgününde aldığım Louis Vuitton marka çantasını haberi yokken satıyorum. Ne zaman sigaramı, telefonumu ve cüzdanımı versem geri alamadığım, yada bir saat sonra alabildiğim bir çanta, ayrıcaça

devamı »
SERİ İLAN

Dereceli Gözlük (Gözlük fotosu koymuşum di mi? Yanlışlık olmasın) »

Dereceli Gözlük (Gözlük fotosu koymuşum di mi? Yanlışlık olmasın)

Gözlerimdeki bozukluk epey ilerledi, hatta kör sayılırım. Dolayısıyla camları sol: 2.75 astigmat, sağ 2.25 miyop olan emektar gözlüğüme ihtiyacım kalmadı. Gözlüğümle birçok batı klasiğini okumuşluğum

devamı »