Röportaj


Irına Shayk, Olaylı Ayrılıktan Sonra Sadece Resmi Gaste’ye Konuştu: “Zaten Messi Daha İyi Futbolcu…”

Irına Shayk, Olaylı Ayrılıktan Sonra Sadece Resmi Gaste’ye Konuştu: “Zaten Messi Daha İyi Futbolcu…”
bir ahraz haberi / 8.2.2015 16:04:30

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile yollarını ayıran (böyle denmez galiba ama) ünlü model Irına Shayk, içini Resmi Gaste’ye döktü. Bugüne kadar hiçbir yerde konuşmayan (biz hiç konuşmadı diyorsak konuşmamıştır) Rus güzel, birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Herkesten kaçsa da MİT ile beraber yürüttüğümüz operasyon ile yerini tespit ettiğimiz Irına Shayk, bacadan evine giren bizleri görünce biraz şaşırsa da karizma ve tatlılığımıza dayanamayarak bütün sorularımızı cevapladı. Huzurlarınızda rüyanızda bile zar zor göreceğiniz Irına Shayk röportajı:

Sevgili Irına (sevgili ve Irına, ne çok yakışıyor) , Ronaldo ile ayrıldıktan sonra adeta inzivaya çekildiniz, çok mu sarstı sizi bu ayrılık?

Ayrılık beni etkiledi tabii ama ondan dolayı kaçmadım. Çok fazla telefon alıyordum, özellikle Türkiye’den; ‘Uyudun mu?’, ‘Ronaldo senin kıymetini bilemedi ama ben bilirim yavrum’, ‘Evimi arabamı üstüne yaparım, böbreğimi bile satarım senin için’ gibi mesajlar geliyor. (benim mesajı görmemiş mi ya?) Arayanlar, mail atanlar derken artık gına geldi. Nereden buldularsa telefonumu, kesin o cadaloz kaynanam vermiştir, yani eski kaynanam. (tabi eski, unut artık onu)

Çok ağır konuşuyorsunuz, gerçekten ayrılığınıza sebep o muydu?

Oydu tabii ki. (e Allah razı olsun o zaman ondan) İlk baştan beri Cris’i (Cristiano Ronaldo’dan bahsediyor, tanımayan varsa röportajın devamını da okumasın zaten) dolduruyordu. Yok işte fazla açık, bu çok güzel sapığı çok olur, Milliyet.com.tr’de gördüm yine soyunmuş, alacaksan Portekizli al da bana baksın ilerde… gibi safsatalarla doldurdu beynini. Hep kıskanıyordu beni, ben seziyordum ama bir şey diyemiyorsun tabii, sonuçta annesi. (tam anneme layık gelin)

Ama Cris’te de suç yok muydu hiç? (iyice bitirelim ilişkiyi)

Vardı tabii, olmaz mı? Her gün arayarak; ‘Neredesin, niye açmıyorsun telefonu, o etek mini değil mi, sana çok güzel bir başörtüsü gördüm alayım mı?’ deyip duruyordu. Çok bunalttı artık beni, tamam güzelim, şahaneyim, harikayım, mükemmelim (az söyledi) ama kıskançlık da bir yere kadar. Bütün bunların yanında bir de eve iş getiriyordu, sürekli PS oynuyorduk, bana barçayı verip beni yeniyordu, geceleri Messi Messi diye sayıklar olmuştu. (ne acılar yaşamış, canım ya) İsyan edince de suçlu ben oluyorum, sence de haklı değil miyim?

Kesinlikle haklısın. Ancak dünyaca ünlü bir futbolcu olduğu için…

(sözümü kesiyor, sinirleniyor, ama senin benim gibi değil, çok tatlı sinirleniyor) Ne dünyaca ünlüsü canım ya… (bağa canım didi) Onun futbolculuğu beş para etmez. Arkasında Xavi ile İniesta olmasa, ha onlar Barcelona’da mı, Xabi Alonso olmasa, o da Bayern’e mi gitti, yani koskoca Real Madrid’de olmasa hayatta bu kadar iyi olmaz. Zaten Messi, Ronaldo’dan çok daha iyi bir futbolcu. (vurdu, gol oldu)

Bu konuyu kapatalım istiyorsanız, bundan sonra ne yapmayı planlıyorsunuz.

Yavaş yavaş kendime geliyorum tabii. Kendimi yeniden işime vermeliyim, hayat devam ediyor bir yerde. Bundan sonra artık işimle ve güzelliğimle gündeme gelmek istiyorum. Cristiano Ronaldo artık benim için sıradan bir futbolcu. (şimdi atak yapma zamanı) Hem zaten yeni birini de buldum, basketbolcu (atağa kalkmadan ofsayda düştük). Dur bak göstereyim sana…

( Yanıma gelip tabletinden yeni sevgilisini gösteriyor. Sırık gibi bir şey, ne bulmuşsa onda artık. Ballandıra ballandıra anlatıyor, şöyle bir evi varmış, 4-5 tane arabası varmış, çok iyi bir basketbolcuymuş, NBA’de oynuyormuş falan filan. İsyan ediyoruz, bağırıp çağırıyoruz, ağlıyoruz, etrafımızda ne varsa kırıp döküyoruz ama tabii ki içimizden. O yeşil mi yeşil gözlerine bakıp, ‘Hayırlı olsun bacım, Allah tamamına erdirsin.’ diyerek ayrılıyoruz. Bu da mı gol değil hakim bey?)


RÖPORTAJ

Nihat Doğan, Sessizliğini Resmi Gaste’ye Bozdu: “Kimseye İhtiyacım Yok, Kendi Survivor’ımı Yapıyorum…” »

Nihat Doğan, Sessizliğini Resmi Gaste’ye Bozdu: “Kimseye İhtiyacım Yok, Kendi Survivor’ımı Yapıyorum…”

Özgecan Aslan’ın vahşice katledilmesi sonrası attığı tweet'le ülkede moralleri sıfırlayan Nihat Doğan, sosyal medyada kendisine gösterilen tepkilerden sonra adeta gözden kaybolmuştu (Ne güzel günlerdi

devamı »
RÖPORTAJ

Hülya Avşar Evinin Kapılarını Resmi Gaste’ye Açtı: "Aman O Vazoya Dikkat Edin!" »

Hülya Avşar Evinin Kapılarını Resmi Gaste’ye Açtı:  "Aman O Vazoya Dikkat Edin!"

Cumhurbaşkanlığı sarayını ziyaret ettikten sonra yaptığı “Benim evim bile daha şaşaalı.” açıklamasıyla gündeme gelen Hülya Avşar, evinin kapısını Resmi Gaste’ye açtı. (1 ayda anca cevap geldi) Taksim

devamı »