Röportaj


Arda Turan'dan Sonra Kenan İmirzalıoğlu ile Aşk Yaşayan Sinem Kobal: "Arda Bana da Ayakkabı Fırlatıyordu Son Günlerde..."

Arda Turan'dan Sonra Kenan İmirzalıoğlu ile Aşk Yaşayan Sinem Kobal: "Arda Bana da Ayakkabı Fırlatıyordu Son Günlerde..."
bir ahraz haberi / 1.3.2015 15:16:25

Arda Turan’dan olaylı bir şekilde (baya olay oldu di mi) ayrılan Sinem Kobal, ilişkinin kırkı çıktıktan sonra aradığı aşkı Kenan İmirzalıoğlu’nda buldu. Geçtiğimiz günlerde paparazzilerden kaçamayarak aşklarını kamuoyuna duyuran (yok ya, borsaya bildiren dememiz lazımdı galiba) Kobal – İmirzalıoğlu çifti, mutlulukları ile düşman çatlattı. Huzurlarınızda hem yeni ilişkisini hem de Arda Turan'la olan ilişkisini masaya yatırdığımız Sinem Kobal röportajı:

Sinem Hanım, Kenan İmirzalıoğlu ile birliktesiniz. Bu başarıyı neye borçlusunuz? (başarı değildi lan o. Öğrenemiycem bu işi)

Ne başarısı be adam? Sen de beni kıskanıyorsun değil mi? Çünkü hiçbiriniz Kenan gibi yakışıklı değilsiniz. (kime göre, neye göre?) Hem ben onun peşinden koşmadım. Arda'nın peşinden koşuyordum çünkü o futbolcuydu. Kenan'ınsa kendisi yalvardı bana. Romantik tavırlar, şirinlikler, face'te dürtmeler derken kalbimi çaldı. Hem ben de Sinem Kobal’ım yani. Kesin Arda kışkırtıyor bunları.

Arda Turan ayrılığı kabullenemedi mi diyorsunuz?

Ya kabullenemedi tabii, onun durumu da zor. Benim gibi birinden ayrılıp hayatına devam etmek ne kadar da yıpratmıştır onu. (şişiyor, ciddi ciddi havalanıyor, zor tutuyoruz) Hatta geçen gün maçta yan hakeme krampon fırlatmış, Allahım ya, deli. Sinirinden ne yapacağını şaşırdı. Terk edilmek çok zor oldu onun için. (Adam gurbette tabii, nerden bilecez kimin kimi terk ettiğini) Takımda da huzur bırakmamış. Ne kadar uzun boylu varsa saldırıyormuş. Hatta Diego Costa, ha o gitti di mi, şey Mandzukiç’e asist bile yapmıyormuş sinirinden. Umarım en kısa zamanda kendisini toplar.

Peki Kenan İmirzalıoğlu ile ilişki nasıl başladı, ayrılık sizin için de zor olmuştur herhalde?

(Yüzüne ergen aşık gülümsemesi yerleşiyor) Ayrılığın etkisi kısa sürdü, bak ama yanlış anlamayın Arda’ya laf atmıyorum, hani kısa dedim ya, Arda’ya mı laf attı deme sonra, kısa derken Arda’dan bahsetmiyorum. (tamam  tamam). Ben mutluluğu 1,92’de buldum. İnşallah aşkımız da Kenan’ın boyu kadar uzuuun sürer. Benim için mühim olan boymuş, ben bunu anladım.

Kıskançlık durumu yok mu peki? Bergüzar Korel’le yakınlaştıkları sahneler var biliyorsunuz.

Ben kıskanç biriyim. Yani sete gidip olay çıkarırım diye çok korkuyorum. Bulmuşum Kenan gibi birini bırakır mıyım o Bergüzar’a? Ama hakkını yemeyeyim tabii, şu ana kadar bi sıkıntı yok. Bergüzar'la konuştum o görüntülerde dublör kullandık dedi. Kenan'ın eli eline bile değmemiş. (değmemiştir canım, hahahaha) Gülüyor musun sen? Neyse, sorun çıkacağını sanmıyorum.

Bir gün İspanya'ya tekrar döner misin, tüm Atletico Madrid taraftarı bunu merak ediyor?

Hepimiz profesyonel oyuncularız sonuçta. Şimdilik Türkiye'de Kenan'la mutluyum, ha bir gün işler bir bakarsın değişir. Bu yüzden kesin konuşmak istemiyorum. Zaten şu an biraz yoğunum. Karadayı dizisine girmeye çalışıyorum. Olursa aşkımla beraber oynamayı istiyorum. Madrid taraftarı da merak etmesin. Şu an Türkiye’deyim ama kalbim onlarla. Bi saniye…

(Telefonu çalıyor. Karadayı setine yerleştirdiği köstebekmiş arayan. Sinirleniyor, bağırıp çağırıyor. Hemen ayrılması gerektiğini söylüyor. Sette yakınlaşma sahnesi varmış. Taksiyle yanımızdan ayrıldıktan sonra ‘Biz de gidelim, Bergüzar Korel sonuçta.’ diyerek Sinem Kobal’ın peşinden yollara koyuluyoruz.)

 


RÖPORTAJ

Yiğit Bulut: "Erdoğan İçin Saçımı Bile Kazıtırım..." »

Yiğit Bulut: "Erdoğan İçin Saçımı Bile Kazıtırım..."

Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakanlık döneminde başdanışmanlık, cumhurbaşkanlığı döneminde de ekonomiden sorumlu başdanışmanlık görevine getirilen Yiğit Bulut, geçtiğimiz günlerde bir televizyon program

devamı »
RÖPORTAJ

Devlet Bahçeli: "Kraliyet sistemi de gelse MHP'nin başında kalacağım." »

Devlet Bahçeli: "Kraliyet sistemi de gelse MHP'nin başında kalacağım."

1997 yılından beri MHP'nin genel başkanlığını yapan Devlet Bahçeli, bu aralar sıkı bir koltuk mücadelesi veriyor. Son seçimdeki başarısızlığın ardından otoritesi sarsılan Bahçeli, kayyumların da etkis

devamı »