Röportaj


Adriana Lima - Acun Ilıcalı aşkını Lima anlattı: "Acun TV8'i Üstüme Yapacak."

Adriana Lima - Acun Ilıcalı aşkını Lima anlattı: "Acun TV8'i Üstüme Yapacak."
bir ahraz haberi / 20.09.2015 21:13:03

Ülke gündemini yoğun bir şekilde meşgul eden Acun Ilıcalı – Adriana Lima aşkı söylentisine bilindiği gibi iki taraf da açıklık getirmemişti. Londra’daki Victoria’s Secret defilesinden sonra Adriana Lima’yı kaldığı otel odasında yakaladık. Odaya girip bizi görünce korkan, hatta sinirlenip bağıran çağıran (galiba arada küfür de etti) Adriana Lima’yı zar zor sakinleştirip röportaja ikna ettik. İşte Resmi Gaste dışında hiçbir yerde bulamayacağınız o tarihi röportaj:

Acun Ilıcalı ile nasıl tanıştınız? Var Mısın Yok Musun’dan önce de tanıyor muydunuz onu?

Hayır, kendisiyle ilk kez telefonda görüşmüştük, programla ilgili. Beni Türkiye’ye davet ettiğinde çok şaşırmıştım, ülkenizle ilgili fikrim yoktu. Telefonu kapatıp Alex De Souza’yı aradım, “Hiç düşünme, kalk gel.” dedi ve ben de geldim. Çok güzel bir programdı, bayağı eğlenmiştim. Ondan sonra, Türkiye’den de Acun’dan da kopamadım.(Gülüyor, ama nasıl gülüyor bi görseniz)

İlişki Bayağı Ciddi Galiba?

Oldukça ciddiyiz. Nasipse bu yaz bir şeyler olacak gibi. Büyük bir ihtimalle İstanbul’da yaşayacağız. Bir de ev bulmak lazım tabii. 

Evlilik Acun Bey’e bayağı bir pahalıya patlayacak herhalde?

Herkesin gözü bu düğünde olacak. Sonuçta ikimiz de alanında belli bir yerlere gelmiş insanlarız. Doğuş Düğün salonunda evlenemezsin yani. (Yine güldü, acaba bana mı yazıyor, töbe bismillah) Kır düğünü düşünüyoruz. Acun bir İlçeyi komple kapatmaktan bahsetti, bakıyoruz işte. Yani durumu yerinde Acun'un, onun için sorun olacağını sanmıyorum.

Siz ilk nasıl etkilendiniz, aşk nasıl başladı?

İlk görüşte de kendisinden etkilenmiştim ama o programda “Yokum diyyooorrr!” demesi yok mu, ilk orada etkilendim. O ekmek suratının arkasındaki yağız delikanlı sesi, Hamdi Beyle telefonla görüşmesi karşısında kim olsa etkilenirdi.(Ben de yaparım bunu!)

Peki Acun zor biri mi? (Her röportajın klasik sorusu, kusura bakmayın)

Çok esprili, komik, zengin, bunu siler misiniz (he he sileriz), ama zordur. Zamanla alışacağız birbirimize.

Aradığınız evi bulabildiniz mi bari?

Hayır canım ya, bulamadık.(Canım mı? Tansiyonum düşüyor, on dakika aranın ardından devam ediyoruz) İyisin değil mi? Bulamadık, benim iki, Acun’un dört kızı var, şöyle büyük güzel bir ev istiyorum ama ne yazık ki daha karşımıza istediğimiz ev çıkmadı, Acun’un da işleri yoğun, bu konuyla fazla ilgilenemiyor.(Nefes alıyor, ama öyle senin benim gibi değil) Ama daha vakit var tabii, bulacağız inşallah.

Yoğunluk demişken, Acun Bey’in kanalında bir programda görebilecek miyiz sizi, veya bir dizide?

Yok, şu an böyle bir şey düşünmüyoruz, Acun bana yeni bir kanal alacak. (Oha!). Ben orada kendi ekibimle çalışacağım. Model Sizsiniz Türkiye, Survivor Güzeller – Daha Güzeller, 3 Model, O Model Türkiye gibi programlar yapacağım. Ancak ilerde belki bir dizide de oynarım, Türkçemi geliştirdikten sonra.

Modellik?

Bu defile benim için jübile gibi oldu. Acun; gel, Türkiye'de modellik yap diyor. İlk başta mesleğimden ödün veremem dedim ama evleneceğimizi düşününce kaçınılmaz sanırım. Mecburen Türkiye'de olacağım. Zaten ben de yoruldum artık. Victoria’s Secret'ın temposunu kaldıramıyorsunuz bir saatten sonra. Oturup evimde yemeğimi yapmak, çocuklarımla, eşimle vakit geçirmek, bir iki dizi seyretmek istiyorum.

Dizi mi, hangi Türk dizilerini izliyorsunuz?

Yok be, Brezilya dizilerini izliyorum, arkası yarın yani. Türkçem henüz çok iyi seviyede olmadığı için Türkçe diziler bekleyecek biraz. Çocuklarımla birlikte dil kursuna gidip o işi halledeceğiz.

Çocuklar demişken, iki kızınız var, onlar nasıl karşıladı durumu?

Onlar da Acun’u çok sevdi, Acun onlara da bir çocuk kanalı satın alacakmış (Yuhh!), orada kendi programlarını yapacaklarını duyunca çok mutlu oldular, Türkiye’ye gelince biraz sıkıntı yaşayacaklardır ama alışacaklar. Annelerinin mutlu olduğunu görünce onlar da mutlu oluyorlar. Sadece büyük kızımı bir İmam Hatip’e yerleştirecekmişiz galiba, zorunlu muymuş neymiş, o sorunu hallettik mi bir problem kalmıyor.

(Röportajın bu kısmında odaya menajeri geliyor, yeni bir ev varmış göstereceği internetten. Hemen çıkmaları gerekiyormuş, ısrar ediyoruz ancak kalamıyor. Biz ısrara devam edince güvenlik geliyor, yaka paça dışarı çıkarıyor bizi. Tam çıkarken bize bir öpücük gönderiyor, o andan sonrasını ekip olarak hatırlamıyoruz.)


RÖPORTAJ

Uğur Işılak: "Bana Tayyibin Şarkıcısı Diyorlar, Koskoca Cumhurbaşkanına Tayyip Denir mi?!" »

Uğur Işılak: "Bana Tayyibin Şarkıcısı Diyorlar, Koskoca Cumhurbaşkanına Tayyip Denir mi?!"

30 Mart yerel seçimleri öncesi Dombra’nın sözlerini uyarlayarak AKP’nin seçim şarkısını yapan Uğur Işılak, çok sürpriz bir şekilde (siz de şaşırmadınız mı) AKP’den aday oldu. İstanbul 3. bölge, 9. sır

devamı »
RÖPORTAJ

Fuatavni: “Y.... Ve Avaneleri 1 Haftadır Sarayda Halay Çekiyor...” »

Fuatavni: “Y.... Ve Avaneleri 1 Haftadır Sarayda Halay Çekiyor...”

17 Aralık operasyonu sonrası attığı twitlerle gündemden hiç düşmeyen, devletin tüm imkanlarıyla kendisini aramasına karşın en son, ‘Delikanlıysan çıksana ortaya’ denmekle yetinilen fuatavni, 1 Kasım s

devamı »