Manşet


Vatan Partisi Seçim Bildirgesini Açıkladı: "Ne veriyorlarsa 4 katı!"

Vatan Partisi Seçim Bildirgesini Açıkladı: "Ne veriyorlarsa 4 katı!"
bir apolitik haberi / 5.10.2015 18:55:35

1 Kasım'daki erken seçime hazırlıksız yakalanan Vatan Partisi, önceki seçimde verdikleri vaatleri bu seçimde artırma yolunu seçti. Seçim bildirgesinde diğer partilerden daha iddiasız görünmek istemeyen ve halkın güven duyabileceği mesajlar vermeyi hedefleyen Parti, seçim bildirgesini "Ne veriyorlarsa dört katı" olarak açıkladı.

"Nasılsa kimsenin bir şey verdiği yok"

Partinin merkez binasında, az sayıda basın mensubuna konuşan Vatan Partisi Başkan Yardımcısı Nazmi Hilav; "Vatan Partisi'nin kim olduğunu herkes bu seçimden önce ve sonra görecek. Henüz teşkilat yapımız oturmamış olabilir. Seçmenimiz de yok. Anketlerde de yer almıyoruz sanırım. Hatta partimizin bazı üyeleri başka partilere oy kullanıyorlar. Ancak bu ufak tefek problemler bizi yıldıramayacak. Başkaları kolayca vaatte bulunuyorsa, biz niye bulunmayalım, bundan sonra biz de bulunacağız anasını satayım" diyerek bildirgenin gerekçesini açıkladı.

"Adalet bile getirebiliriz"

Konuşma ilerledikçe partisinin vaatlerine bir yenisini ekleyen Hilav; "Yani, ağız torba değil ki büzesin. Seçim öncesi herkes 'şunu getiricem, bunu götürücem' diyor. Biz niye demeyelim. Açıklıyorum, seçilirsek "ülkeye adalet getireceğiz" sözleriyle vaat çıtasını oldukça yukarıya çekti.


MANŞET

Ünlü Araştırma Şirketi Lusail International Media, Ortadoğu'nun En Güçlü Ordularını Sıraladı: "3. Çin, 2. Rusya, 1. ABD." »

Ünlü Araştırma Şirketi Lusail International Media, Ortadoğu'nun En Güçlü Ordularını Sıraladı: "3. Çin, 2. Rusya, 1. ABD."

Yaptığı araştırmalarla her yıl gündem yaratan ünlü araştırma şirketi Lusail International Media, bu kez, ateşli günlerin yaşandığı Ortadoğu’da yer alan en güçlü orduları sıraladı. Sıralamada, Ortadoğu

devamı »
MANŞET

Merkez Bankası'ndan Erdoğan'a Seçim Jesti: "Şubemize Gelirse Faiz İndirimi Artı Dolar Kurunu 3 TL'ye Sabitleme Fırsatı Sunacağız..." »

Merkez Bankası'ndan Erdoğan'a Seçim Jesti: "Şubemize Gelirse Faiz İndirimi Artı Dolar Kurunu 3 TL'ye  Sabitleme Fırsatı Sunacağız..."

Merkez Bankası'nın izlediği para politikası yöntemlerini tasvip etmeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu hoşnutsuzluğu daha önce defalarca dile getirmişti. Bu tepkinin üzerine Merkez Bankası faizlerde cüzi b

devamı »