Manşet


Vatan Partisi Seçim Bildirgesini Açıkladı: "Ne veriyorlarsa 4 katı!"

Vatan Partisi Seçim Bildirgesini Açıkladı: "Ne veriyorlarsa 4 katı!"
bir apolitik haberi / 5.10.2015 18:55:35

1 Kasım'daki erken seçime hazırlıksız yakalanan Vatan Partisi, önceki seçimde verdikleri vaatleri bu seçimde artırma yolunu seçti. Seçim bildirgesinde diğer partilerden daha iddiasız görünmek istemeyen ve halkın güven duyabileceği mesajlar vermeyi hedefleyen Parti, seçim bildirgesini "Ne veriyorlarsa dört katı" olarak açıkladı.

"Nasılsa kimsenin bir şey verdiği yok"

Partinin merkez binasında, az sayıda basın mensubuna konuşan Vatan Partisi Başkan Yardımcısı Nazmi Hilav; "Vatan Partisi'nin kim olduğunu herkes bu seçimden önce ve sonra görecek. Henüz teşkilat yapımız oturmamış olabilir. Seçmenimiz de yok. Anketlerde de yer almıyoruz sanırım. Hatta partimizin bazı üyeleri başka partilere oy kullanıyorlar. Ancak bu ufak tefek problemler bizi yıldıramayacak. Başkaları kolayca vaatte bulunuyorsa, biz niye bulunmayalım, bundan sonra biz de bulunacağız anasını satayım" diyerek bildirgenin gerekçesini açıkladı.

"Adalet bile getirebiliriz"

Konuşma ilerledikçe partisinin vaatlerine bir yenisini ekleyen Hilav; "Yani, ağız torba değil ki büzesin. Seçim öncesi herkes 'şunu getiricem, bunu götürücem' diyor. Biz niye demeyelim. Açıklıyorum, seçilirsek "ülkeye adalet getireceğiz" sözleriyle vaat çıtasını oldukça yukarıya çekti.






MANŞET

Katar Krizi İle İlgili Türkiye'den Açıklama: "Bir Siz Eksiktiniz" »

Katar Krizi İle İlgili Türkiye'den Açıklama: "Bir Siz Eksiktiniz"

Türkiye dış politikada birçok sorunla uğraşırken patlak veren Katar ve diğer Arap ülkeleri arasındaki gerginlikle bir kez daha şok oldu. AB ile gergin ilişkiler varken, ABD-Rusya arasında gitgeller ya

devamı »
MANŞET

Efes Pilsen Patronundan Yeni Açıklama: "Devletimize Vergi Vererek Yardımcı Olmamız Gereken Bir Dönemde Evde Bira Üreten Haindir" »

Efes Pilsen Patronundan Yeni Açıklama: "Devletimize Vergi Vererek Yardımcı Olmamız Gereken Bir Dönemde Evde Bira Üreten Haindir"

Bira, insanlık tarihinde ilk bu topraklarda üretilen bir içki. En eski alkollü içki olan biranın coğrafyamızdaki geçmişi Sümerlere kadar uzanıyor. İnsanların büyük fabrikalar olmadan, evlerindeürettik

devamı »