Manşet


Reina Saldırganının Yakalanmasıyla Moral Depolayan Vatandaşlarda Gözler Bir Sonraki Katliamın Failine Çevrildi...

Reina Saldırganının Yakalanmasıyla Moral Depolayan Vatandaşlarda Gözler Bir Sonraki Katliamın Failine Çevrildi...
bir apolitik haberi / 18.1.2017 07:06:02

Her hafta en az bir saldırının gerçekleştiği ülkemizde Reina saldırganının yakalanmasıyla vatandaşlar moral depoladı. Dolar 4 liraya dayanmışken gelen bu haberle mutluluğa boğulan vatandaşlar duygularını sosyal medyada ifade ettiler.

"Bu motivasyon beni 3-4 saldırı daha götürür"

Saldırganın yakalanmasının ardından çok mutlu olduğunu belirten S.G. isimli sosyal medya kullanıcısı duygularını şu şekilde ifade etti; "Teröristin yakalanmasına çok sevindim. Çok mutluyum. Bu motivasyonla en az 3-4 terör olayını psikolojik darbe almadan atlatabilirim" 

"Katilimin yakalanacağını bilmek güven verici"

İstanbul'da yaşadığını ve artık daha huzurlu gezebileceğini söyleyen M.T. adlı kullanıcı ise yaşananların ailesinde bir bayram havası yarattığını ifade etti. Yarın bir gün başına bir terör saldırısı gelince katilin yakalanacağını bilmenin tarifsiz bir huzur olduğunu belirten M.T. "Her ne kadar üst aramalarından, silahlı polislerin aralarından geçiyor olsak da artık ailecek huzurla sokağa çıkabiliyoruz" dedi.

"Sıradaki teröristin 10 gün içinde yakalanacağına iddiaya girerim"

Terör olaylarıyla yaşamaya alıştığını ifade eden K.Y. isimli başka bir kullanıcının bakış açısı ise bir çok kişiyi şok etti. "Bir sonraki saldırganın 10 gün içinde yakalanacağına iddiaya girerim" diyen bu kullanıcı, kendisine gelen "teröre alışmayacağız" şeklindeki tepkiler üzerine sinirlendi. Kendisini eleştirenleri vatan haini olmakla suçlayan saldırgan, kişileri tek tek emniyete ihbar edeceğini belirtti.


MANŞET

%60 Evet Çıkacak Diyen Adil Gür: "Daha Fazla Mühürsüz Zarf Eklenerek Bu Oran Yakalanabilir." »

%60 Evet Çıkacak Diyen Adil Gür: "Daha Fazla Mühürsüz Zarf Eklenerek Bu Oran Yakalanabilir."

Referanduma birkaç gün kala yaptırdığı anket sonuçlarını paylaşan ve "%60 evet çıkacak" diyen Adil Gür, referandum sonuçlarının açıklanmasının ardından topu YSK'ya attı. Kendilerinin beklediğinden dah

devamı »
MANŞET

Suudi Arabistan Şeytan Taşlarken Devlet Taşı Kullanmayanların Sevaplarının İşlenmeyeceğini Açıkladı... »

Suudi Arabistan Şeytan Taşlarken Devlet Taşı Kullanmayanların Sevaplarının İşlenmeyeceğini Açıkladı...

İslam'da hac ibadetinin önemli bir parçası sayılan şeytan taşlama ritüelinde son zamanlarda kaçak yollarla elde edilen ucuz taşların kullanılması Suudi Arabistan'da ülkenin gündemine oturdu. Şeytan ta

devamı »