Manşet


Reina Saldırganının Yakalanmasıyla Moral Depolayan Vatandaşlarda Gözler Bir Sonraki Katliamın Failine Çevrildi...

Reina Saldırganının Yakalanmasıyla Moral Depolayan Vatandaşlarda Gözler Bir Sonraki Katliamın Failine Çevrildi...
bir apolitik haberi / 18.01.2017 07:06:02

Her hafta en az bir saldırının gerçekleştiği ülkemizde Reina saldırganının yakalanmasıyla vatandaşlar moral depoladı. Dolar 4 liraya dayanmışken gelen bu haberle mutluluğa boğulan vatandaşlar duygularını sosyal medyada ifade ettiler.

"Bu motivasyon beni 3-4 saldırı daha götürür"

Saldırganın yakalanmasının ardından çok mutlu olduğunu belirten S.G. isimli sosyal medya kullanıcısı duygularını şu şekilde ifade etti; "Teröristin yakalanmasına çok sevindim. Çok mutluyum. Bu motivasyonla en az 3-4 terör olayını psikolojik darbe almadan atlatabilirim" 

"Katilimin yakalanacağını bilmek güven verici"

İstanbul'da yaşadığını ve artık daha huzurlu gezebileceğini söyleyen M.T. adlı kullanıcı ise yaşananların ailesinde bir bayram havası yarattığını ifade etti. Yarın bir gün başına bir terör saldırısı gelince katilin yakalanacağını bilmenin tarifsiz bir huzur olduğunu belirten M.T. "Her ne kadar üst aramalarından, silahlı polislerin aralarından geçiyor olsak da artık ailecek huzurla sokağa çıkabiliyoruz" dedi.

"Sıradaki teröristin 10 gün içinde yakalanacağına iddiaya girerim"

Terör olaylarıyla yaşamaya alıştığını ifade eden K.Y. isimli başka bir kullanıcının bakış açısı ise bir çok kişiyi şok etti. "Bir sonraki saldırganın 10 gün içinde yakalanacağına iddiaya girerim" diyen bu kullanıcı, kendisine gelen "teröre alışmayacağız" şeklindeki tepkiler üzerine sinirlendi. Kendisini eleştirenleri vatan haini olmakla suçlayan saldırgan, kişileri tek tek emniyete ihbar edeceğini belirtti.


MANŞET

Bir Süredir Kendisinden Haber Alınamayan Moğolistan, Ölü Bulundu... »

Bir Süredir Kendisinden Haber Alınamayan Moğolistan, Ölü Bulundu...

Bir süredir kendisinden haber alamayan komşuları şüphelenerek kontrol amaçlı ülkeye geldi. Çilingir yardımıyla açılan sınır kapısından içeri giren komşular Moğolistan'ın cansız bedeniyle karşılaştı. Ö

devamı »
MANŞET

Dini Bayram Sayısının 300’e Dayandığı Hindistan’da Başbakan İsyan Etti: “Bari Arefeler Tatil Olmasın!...” »

Dini Bayram Sayısının 300’e Dayandığı Hindistan’da Başbakan İsyan Etti: “Bari Arefeler Tatil Olmasın!...”

Hinduizm, Brahmanizm, Budizm ve daha birçok dinin yaşam alanı olan Hindistan’da kültürel zenginlik, hayatı durma noktasına getirdi. Her din için bayram tatili verilen ülkede nerdeyse çalışılacak günün

devamı »