Manşet


Reina Saldırganının Yakalanmasıyla Moral Depolayan Vatandaşlarda Gözler Bir Sonraki Katliamın Failine Çevrildi...

Reina Saldırganının Yakalanmasıyla Moral Depolayan Vatandaşlarda Gözler Bir Sonraki Katliamın Failine Çevrildi...
bir apolitik haberi / 18.1.2017 07:06:02

Her hafta en az bir saldırının gerçekleştiği ülkemizde Reina saldırganının yakalanmasıyla vatandaşlar moral depoladı. Dolar 4 liraya dayanmışken gelen bu haberle mutluluğa boğulan vatandaşlar duygularını sosyal medyada ifade ettiler.

"Bu motivasyon beni 3-4 saldırı daha götürür"

Saldırganın yakalanmasının ardından çok mutlu olduğunu belirten S.G. isimli sosyal medya kullanıcısı duygularını şu şekilde ifade etti; "Teröristin yakalanmasına çok sevindim. Çok mutluyum. Bu motivasyonla en az 3-4 terör olayını psikolojik darbe almadan atlatabilirim" 

"Katilimin yakalanacağını bilmek güven verici"

İstanbul'da yaşadığını ve artık daha huzurlu gezebileceğini söyleyen M.T. adlı kullanıcı ise yaşananların ailesinde bir bayram havası yarattığını ifade etti. Yarın bir gün başına bir terör saldırısı gelince katilin yakalanacağını bilmenin tarifsiz bir huzur olduğunu belirten M.T. "Her ne kadar üst aramalarından, silahlı polislerin aralarından geçiyor olsak da artık ailecek huzurla sokağa çıkabiliyoruz" dedi.

"Sıradaki teröristin 10 gün içinde yakalanacağına iddiaya girerim"

Terör olaylarıyla yaşamaya alıştığını ifade eden K.Y. isimli başka bir kullanıcının bakış açısı ise bir çok kişiyi şok etti. "Bir sonraki saldırganın 10 gün içinde yakalanacağına iddiaya girerim" diyen bu kullanıcı, kendisine gelen "teröre alışmayacağız" şeklindeki tepkiler üzerine sinirlendi. Kendisini eleştirenleri vatan haini olmakla suçlayan saldırgan, kişileri tek tek emniyete ihbar edeceğini belirtti.


MANŞET

Türkiye'den Hollanda'ya İlk Yaptırım: "Sneijder Sınır Dışı Ediliyor." »

Türkiye'den Hollanda'ya İlk Yaptırım: "Sneijder Sınır Dışı Ediliyor."

Türk Bakanların Hollanda'ya alınmaması üzerine Türkiye harekete geçti. Hollanda'ya yaptırım uygulama kararı alınmasından sonra ilk açıklamayı Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptı. Yaptırımlar hakkında bilgilen

devamı »
MANŞET

Beyaz: "Biz Reis'in soyundan geliyoruz... " »

Beyaz: "Biz Reis'in soyundan geliyoruz... "

Beyaz Show’a telefonla bağlanan Ayşe öğretmenin Güneydoğu’da yaşananlarla ilgili açıklaması ulusal medyada gündem oldu. Ayşe öğretmenin temel olarak çocuk ölümlerine dur denilmesi gerektiği üzerine ku

devamı »