Manşet


Milli Futbolcular: "Hocam Antrenmanlarda Gol Çalışmak Gerçek Hayatta Ne İşimize Yarayacak?"

Milli Futbolcular: "Hocam Antrenmanlarda Gol Çalışmak Gerçek Hayatta Ne İşimize Yarayacak?"
bir ara sokak haberi / 18.6.2016 20:34:56

Euro 2016'ya iki yenilgi ile başlayarak tur atlama şansını neredeyse imkansız hale getiren milli takım hiç ara vermeden Çek Cumhuriyeti maçı için hazırlıklara başladı. Bugün yapılan idmanın bir bölümü basına açık gerçekleştirildi, daha sonrasında Teknik Direktör Fatih Terim soruları yanıtladı. Morallerin oldukça düşük olduğu idmanda oyuncuların teknik heyete sorduğu sorular kameralara yansıdı. "Hocam gol atmadan maç kazanılamıyor mu?" diye soran oyunculara teknik heyetin beyaz tahta getirerek futboldaki oyun kurallarını anlatması gözlerden kaçmadı. Heyet dersi anlatırken takım otobüsünü kaçıran Arda ise idmana geç katıldı.

Allah'ını seven defansa gelsin

Sözlü dersin anlatılmasının ardından bir süre ısınan oyuncular, sonrasında teknik çalışmaya geçtiler. İdman boyunca Caner sol kanat çizgisinde bir o yana bir bu yana düz koşu yaparken, teknik heyet kaleci Volkan ile özel olarak ilgilendiler. "Allah aşkına Volkan elinden gelen her şeyi yap şu maçlarda" diyerek Volkan'ı motive etmeye çalışan heyet, Burak'ın "Ben ne yapayım?" sorularını yanıtsız bıraktı.

"Paralelci olmasa Hakan'ı çağırıcam artık ya"

Oldukça agresif olduğu gözlenen Fatih Terim ise Ozan ve Mehmet Topal'a saldırdı. "Topu şişirin dediğimde niye pompa arıyorsunuz?" diye bağırdığı gözlemlenen tecrübeli hoca bir ara sinir krizleri geçirerek "Hagiiiii, Tugayyy" diye sayıkladığı duyuldu. Bir ara kendini toparlayan Fatih Terim, yardımcılarına dönerek "Hakan'ı mı çağırsak?" dedi. Yardımcılarının Hakan Şükür'ün artık paralelci olduğunu anımsatması üzerine gözyaşlarına boğulan hocayı yine yardımcıları sakinleştirdi.

"Önümüzdeki maça bakacağız. Matematiksel olarak hala şansımız var"

İdman sonrası basının sorularını yanıtlayan Fatih Terim, takımın zor bir süreçten geçtiğini ama bunun da atlatılacağını söyledi. Yapılan eleştirileri haksız bulduğunu ifade eden Terim; "Euro 2016'nın ilk üç gol yiyen takımı olarak bile adımızdan söz ettirmeyi başardık" dedi. Gazetecilerden birinin sorduğu "Hocam oyuncular idmanda konuşurken duyduk. 'Eyfel'i boyamaya gidelim' diyorlardı. Doğru mu bu?" sorusuna yanıt veren Fatih Hoca; "Aslında iyi fikir ama şu an önümüzdeki maça konsantre olmuş durumdayız" dedi.


MANŞET

İslamcı Yazarlara Kapalı Kadını Taciz Eden Tecavüzcü Şoku: "Yoksa Tecavüzcüler Arasında Ahlaksız Olanlar mı Var?!" »

İslamcı Yazarlara Kapalı Kadını Taciz Eden Tecavüzcü Şoku: "Yoksa Tecavüzcüler Arasında Ahlaksız Olanlar mı Var?!"

Son olarak, Mersin'de üniversiteli genç bir kadının tecavüz amaçlı saldırıda öldürülüp yakılması üzerine başlayan, mini etek, laiklik tartışmaları Adana'da kapalı bir kadına yönelik taciz girişimi ile

devamı »
MANŞET

Bir Gün Terörist, Bir Gün Normal Vatandaş İlan Edilen Hayırcılar Sadece Çapulcu Olduğu Günleri Özlüyor... »

Bir Gün Terörist, Bir Gün Normal Vatandaş İlan Edilen Hayırcılar Sadece Çapulcu Olduğu Günleri Özlüyor...

16 Nisan'da gerçekleşecek referandum öncesinde sokaklara çıkan ekibimiz mikrofonlarını referandumda Hayır oyu vereceklere uzattı. Tutuklanmamış ya da saldırıya uğrayıp hastanelik olmamış Hayırcı bulma

devamı »