Manşet


Adnan Oktar: "Mehdiliğimi Sorgulayanlar, İki Gündür İstanbul'da Gökyüzünün Ağladığını Görmüyor Mu?"

Adnan Oktar: "Mehdiliğimi Sorgulayanlar, İki Gündür İstanbul'da Gökyüzünün Ağladığını Görmüyor Mu?"
bir varnish haberi / 20.07.2018 00:50:29

Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan ve dün çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Adnan Oktar, avukatları aracılığıyla açıklama yaptı. "Tutuklandık Maşallah" sözleriyle başlayan açıklamada, Adnan Oktar mehdilik iddiasını devam ettirdi.

Açıklamasında İstanbul'da 2 gündür devam eden sağanak yağmurun kendisinin tutuklanmasına karşı ilahi bir tepki olduğunu söyleyen Adnan Oktar, "Bunu hala görmeyen kör gözler var" diyerek kendisine inanmayanlara tepki gösterdi. Yürüdüğü yolun haklılığına sonsuz inancı olduğunu belirten Adnan Oktar, her mehdi gibi zorluklar yaşamayı en başında göze aldığını söyledi.

Casusluk, cinsel istismar vs gibi hakkındaki sayısız iddianın da Darwinistlerin uydurması olduğunu belirten Adnan Oktar, "Evrim teorisini çürüttüğüm gibi bu iddiaları da çürüteceğim" dedi. Yakışıklı olmasını çekemeyen Darwinistlerin komploları ile sinmeyeceğini söyleyen Adnan Oktar, her ilahi kişi gibi tarih önünde aklanacağını iddia etti.

Kendisiyle birlikte gözaltına alınıp tutuklanan kediciklerin durumunun da iyi olduğunu belirten Adnan Oktar kediciklerin durumuyla ilgili olarak; "Güzel olan her şeye düşman olanların saldırısıyla karşılaştılar, yollarından dönmeyecekler" dedi.


MANŞET

Aylardır Her Gördüğüne "Telefonum Tamirde, O Yüzden Bunu Kullanıyorum" Diyen İlhan O.(34)'nun Akıllı Telefonunun Olmadığı Ortaya Çıktı... »

Aylardır Her Gördüğüne "Telefonum Tamirde, O Yüzden Bunu Kullanıyorum" Diyen İlhan O.(34)'nun Akıllı Telefonunun Olmadığı Ortaya Çıktı...

Yaklaşık altı ay önce bir şirkette işe başlayan İlhan O.(34)'nun iş esnasında telefonuyla oynamaması, koridorda yürürken telefona bakmaması, yemekhanede masaya telefonunu koymaması amirlerinin dikkati

devamı »
MANŞET

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeni Çıkış; "Berlin'de Cuma Namazı Kılacağız" »

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeni Çıkış; "Berlin'de Cuma Namazı Kılacağız"

Adalet Bakanı'nın Almanya'ya alınmaması üzerine başlayan Türkiye-Almanya gerilimi devam ediyor. Bazı Avrupa ülkelerinde Türkiye'den siyasilerin Avrupa'da miting yapması yasaklanırken, Cumhurbaşkanı Er

devamı »