Manşet


Adnan Oktar: "Mehdiliğimi Sorgulayanlar, İki Gündür İstanbul'da Gökyüzünün Ağladığını Görmüyor Mu?"

Adnan Oktar: "Mehdiliğimi Sorgulayanlar, İki Gündür İstanbul'da Gökyüzünün Ağladığını Görmüyor Mu?"
bir varnish haberi / 20.07.2018 00:50:29

Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan ve dün çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Adnan Oktar, avukatları aracılığıyla açıklama yaptı. "Tutuklandık Maşallah" sözleriyle başlayan açıklamada, Adnan Oktar mehdilik iddiasını devam ettirdi.

Açıklamasında İstanbul'da 2 gündür devam eden sağanak yağmurun kendisinin tutuklanmasına karşı ilahi bir tepki olduğunu söyleyen Adnan Oktar, "Bunu hala görmeyen kör gözler var" diyerek kendisine inanmayanlara tepki gösterdi. Yürüdüğü yolun haklılığına sonsuz inancı olduğunu belirten Adnan Oktar, her mehdi gibi zorluklar yaşamayı en başında göze aldığını söyledi.

Casusluk, cinsel istismar vs gibi hakkındaki sayısız iddianın da Darwinistlerin uydurması olduğunu belirten Adnan Oktar, "Evrim teorisini çürüttüğüm gibi bu iddiaları da çürüteceğim" dedi. Yakışıklı olmasını çekemeyen Darwinistlerin komploları ile sinmeyeceğini söyleyen Adnan Oktar, her ilahi kişi gibi tarih önünde aklanacağını iddia etti.

Kendisiyle birlikte gözaltına alınıp tutuklanan kediciklerin durumunun da iyi olduğunu belirten Adnan Oktar kediciklerin durumuyla ilgili olarak; "Güzel olan her şeye düşman olanların saldırısıyla karşılaştılar, yollarından dönmeyecekler" dedi.


MANŞET

%60 Evet Çıkacak Diyen Adil Gür: "Daha Fazla Mühürsüz Zarf Eklenerek Bu Oran Yakalanabilir." »

%60 Evet Çıkacak Diyen Adil Gür: "Daha Fazla Mühürsüz Zarf Eklenerek Bu Oran Yakalanabilir."

Referanduma birkaç gün kala yaptırdığı anket sonuçlarını paylaşan ve "%60 evet çıkacak" diyen Adil Gür, referandum sonuçlarının açıklanmasının ardından topu YSK'ya attı. Kendilerinin beklediğinden dah

devamı »
MANŞET

Her Yıl Biraz Daha Fazla Veren İsveç Bütçesi, Bir Hükümete Daha Erken Seçim Kararı Aldırdı… »

Her Yıl Biraz Daha Fazla Veren İsveç Bütçesi, Bir Hükümete Daha Erken Seçim Kararı Aldırdı…

Dünya genelinde para ve özgürlüklerle ilgili ne kadar rahatlık ve huzur endeksi varsa hepsinde birinci olan İskandinavya ülkelerinden İsveç’te devlet bütçesi, her yıl biraz daha fazla vererek hükümetl

devamı »