Manşet


Adnan Oktar: "Mehdiliğimi Sorgulayanlar, İki Gündür İstanbul'da Gökyüzünün Ağladığını Görmüyor Mu?"

Adnan Oktar: "Mehdiliğimi Sorgulayanlar, İki Gündür İstanbul'da Gökyüzünün Ağladığını Görmüyor Mu?"
bir varnish haberi / 20.7.2018 00:50:29

Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan ve dün çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Adnan Oktar, avukatları aracılığıyla açıklama yaptı. "Tutuklandık Maşallah" sözleriyle başlayan açıklamada, Adnan Oktar mehdilik iddiasını devam ettirdi.

Açıklamasında İstanbul'da 2 gündür devam eden sağanak yağmurun kendisinin tutuklanmasına karşı ilahi bir tepki olduğunu söyleyen Adnan Oktar, "Bunu hala görmeyen kör gözler var" diyerek kendisine inanmayanlara tepki gösterdi. Yürüdüğü yolun haklılığına sonsuz inancı olduğunu belirten Adnan Oktar, her mehdi gibi zorluklar yaşamayı en başında göze aldığını söyledi.

Casusluk, cinsel istismar vs gibi hakkındaki sayısız iddianın da Darwinistlerin uydurması olduğunu belirten Adnan Oktar, "Evrim teorisini çürüttüğüm gibi bu iddiaları da çürüteceğim" dedi. Yakışıklı olmasını çekemeyen Darwinistlerin komploları ile sinmeyeceğini söyleyen Adnan Oktar, her ilahi kişi gibi tarih önünde aklanacağını iddia etti.

Kendisiyle birlikte gözaltına alınıp tutuklanan kediciklerin durumunun da iyi olduğunu belirten Adnan Oktar kediciklerin durumuyla ilgili olarak; "Güzel olan her şeye düşman olanların saldırısıyla karşılaştılar, yollarından dönmeyecekler" dedi.


MANŞET

Hükümetle Arasını Düzeltmeye Çalışan Hürriyet Gazetesi, İsmini "Yeni Hürriyet" Olarak Değiştirme Kararı Aldı... »

Hükümetle Arasını Düzeltmeye Çalışan Hürriyet Gazetesi, İsmini "Yeni Hürriyet" Olarak Değiştirme Kararı Aldı...

Geçtiğimiz günlerde TSK'dan yapılan bir açıklamayı "Karargah Rahatsız" başlığı ile veren Hürriyet Gazetesi ile hükümet arasında sular durulmuyor. Karargah'ın değil kendilerinin "rahatsız" olduğunu ifa

devamı »
MANŞET

Amerikan Basını, 20 Dakika Süren Trump-Erdoğan Görüşmesini Dünden Beri Aralıksız Anlatan Türk Basınından Yardım İstedi: "Ne Konuştular Bize De Söyleyin Olum" »

Amerikan Basını, 20 Dakika Süren Trump-Erdoğan Görüşmesini Dünden Beri Aralıksız Anlatan Türk Basınından Yardım İstedi: "Ne Konuştular Bize De Söyleyin Olum"

16 Mayıs'ta Beyaz Saray'da Trump-Erdoğan arasında ilk kez yüz yüze görüşme gerçekleşti. 20 dakika süren görüşmeyi dünden beri aralıksız anlatan, görüşme üzerine birçok yazı yayınlayan Türk basını, ABD

devamı »