Manşet


Adnan Oktar: "Mehdiliğimi Sorgulayanlar, İki Gündür İstanbul'da Gökyüzünün Ağladığını Görmüyor Mu?"

Adnan Oktar: "Mehdiliğimi Sorgulayanlar, İki Gündür İstanbul'da Gökyüzünün Ağladığını Görmüyor Mu?"
bir varnish haberi / 20.07.2018 00:50:29

Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan ve dün çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Adnan Oktar, avukatları aracılığıyla açıklama yaptı. "Tutuklandık Maşallah" sözleriyle başlayan açıklamada, Adnan Oktar mehdilik iddiasını devam ettirdi.

Açıklamasında İstanbul'da 2 gündür devam eden sağanak yağmurun kendisinin tutuklanmasına karşı ilahi bir tepki olduğunu söyleyen Adnan Oktar, "Bunu hala görmeyen kör gözler var" diyerek kendisine inanmayanlara tepki gösterdi. Yürüdüğü yolun haklılığına sonsuz inancı olduğunu belirten Adnan Oktar, her mehdi gibi zorluklar yaşamayı en başında göze aldığını söyledi.

Casusluk, cinsel istismar vs gibi hakkındaki sayısız iddianın da Darwinistlerin uydurması olduğunu belirten Adnan Oktar, "Evrim teorisini çürüttüğüm gibi bu iddiaları da çürüteceğim" dedi. Yakışıklı olmasını çekemeyen Darwinistlerin komploları ile sinmeyeceğini söyleyen Adnan Oktar, her ilahi kişi gibi tarih önünde aklanacağını iddia etti.

Kendisiyle birlikte gözaltına alınıp tutuklanan kediciklerin durumunun da iyi olduğunu belirten Adnan Oktar kediciklerin durumuyla ilgili olarak; "Güzel olan her şeye düşman olanların saldırısıyla karşılaştılar, yollarından dönmeyecekler" dedi.


MANŞET

Binali Yıldırım'ın Oğlu Erkan Yıldırım: "Oyuncu Değilim Kurpiyerim, Ata Geleneğidir Bizde...." »

Binali Yıldırım'ın Oğlu Erkan Yıldırım: "Oyuncu Değilim Kurpiyerim, Ata Geleneğidir Bizde...."

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın oğlu Erkan Yıldırım Singapur'da bir kumarhanede çekilen görüntüleri hakkında konuştu. Temizlik hastalığı olduğundan ve tozlu gördüğü masayı dayanamayıp sildiğinden

devamı »
MANŞET

IŞİD Kontrolündeki Tel Abyad'a Elektrik Verdiği Ortaya Çıkan Hükûmetten Açıklama: "Yok Ya Telaş Yapmayın Hemen! Bunlar Parasını Veriyor..." »

IŞİD Kontrolündeki Tel Abyad'a Elektrik Verdiği Ortaya Çıkan Hükûmetten Açıklama: "Yok Ya Telaş Yapmayın Hemen! Bunlar Parasını Veriyor..."

Birgün Gazetesi, dün cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gündeme getirdiği Tel Abyad bölgesi hakkında bomba bir iddiayı manşetine taşıdı. Gazete, MİT tırlarının taşıdığı silahlardan sonra DEDAŞ tarafından Akçaka

devamı »