Manşet


Adnan Oktar: "Mehdiliğimi Sorgulayanlar, İki Gündür İstanbul'da Gökyüzünün Ağladığını Görmüyor Mu?"

Adnan Oktar: "Mehdiliğimi Sorgulayanlar, İki Gündür İstanbul'da Gökyüzünün Ağladığını Görmüyor Mu?"
bir varnish haberi / 20.7.2018 00:50:29

Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan ve dün çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Adnan Oktar, avukatları aracılığıyla açıklama yaptı. "Tutuklandık Maşallah" sözleriyle başlayan açıklamada, Adnan Oktar mehdilik iddiasını devam ettirdi.

Açıklamasında İstanbul'da 2 gündür devam eden sağanak yağmurun kendisinin tutuklanmasına karşı ilahi bir tepki olduğunu söyleyen Adnan Oktar, "Bunu hala görmeyen kör gözler var" diyerek kendisine inanmayanlara tepki gösterdi. Yürüdüğü yolun haklılığına sonsuz inancı olduğunu belirten Adnan Oktar, her mehdi gibi zorluklar yaşamayı en başında göze aldığını söyledi.

Casusluk, cinsel istismar vs gibi hakkındaki sayısız iddianın da Darwinistlerin uydurması olduğunu belirten Adnan Oktar, "Evrim teorisini çürüttüğüm gibi bu iddiaları da çürüteceğim" dedi. Yakışıklı olmasını çekemeyen Darwinistlerin komploları ile sinmeyeceğini söyleyen Adnan Oktar, her ilahi kişi gibi tarih önünde aklanacağını iddia etti.

Kendisiyle birlikte gözaltına alınıp tutuklanan kediciklerin durumunun da iyi olduğunu belirten Adnan Oktar kediciklerin durumuyla ilgili olarak; "Güzel olan her şeye düşman olanların saldırısıyla karşılaştılar, yollarından dönmeyecekler" dedi.


MANŞET

İslamcı Yazarlara Kapalı Kadını Taciz Eden Tecavüzcü Şoku: "Yoksa Tecavüzcüler Arasında Ahlaksız Olanlar mı Var?!" »

İslamcı Yazarlara Kapalı Kadını Taciz Eden Tecavüzcü Şoku: "Yoksa Tecavüzcüler Arasında Ahlaksız Olanlar mı Var?!"

Son olarak, Mersin'de üniversiteli genç bir kadının tecavüz amaçlı saldırıda öldürülüp yakılması üzerine başlayan, mini etek, laiklik tartışmaları Adana'da kapalı bir kadına yönelik taciz girişimi ile

devamı »
MANŞET

Davutoğlu'ndan İstanbul Mitinginde Emeklilere Söz: "Zincirlikuyu Mezarlığı'nı Genişleteceğiz..." »

Davutoğlu'ndan İstanbul Mitinginde Emeklilere Söz: "Zincirlikuyu Mezarlığı'nı Genişleteceğiz..."

Partisinin İstanbul mitinginde halka seslenen Davutoğlu'nun gündeminde emekliler de vardı. Emeklilerin şikayetlerini başından beri çok iyi bildiklerini ancak ülkenin mevcut ekonomisi dahilinde kendile

devamı »