Manşet


Maden Çalışmaları Engellenmeye Çalışılan Holdingin Patronu Konuştu: "Yıl Olmuş 2016 Hala Ağaç Diyorlar"

Maden Çalışmaları Engellenmeye Çalışılan Holdingin Patronu Konuştu: "Yıl Olmuş 2016 Hala Ağaç Diyorlar"
bir ehriman haberi / 21.2.2016 15:34:43

Artvin Cerattepe'de yaşanan olaylarla ilgili bir açıklama da maden çalışmasını yürüten holdingten geldi. İnsanların ağaç kesilmesiyle ilgili tepkilerini anlamadıklarını söyleyen firma, yaşananları büyük bir oyun olarak niteledi. 


"Artvin bundan mahrum kalamaz"

Yapılan inşaatların, kurulan şantiyelerin bir ülkenin gelişmişliğinin göstergesi olduğunu belirten patron, "Artvin'i bundan mahrum bırakmaya kimsenin hakkı yok" dedi. Artvin'i ve yeşili çok sevdiklerini belirten patron, "Biz yaptığımız inşaatlara sevgimizi katıyoruz" diyerek çalışma şekilleri hakkında da bilgilendirme yaptı.


"Yıl olmuş 2016 hala ağaç diyorlar"

2016 yılında olunduğunun hatırlatıldığı açıklamada "Hala ağaç kesilmesinin sorun yapılmasını anlaşılır değildir" ifadesi dikkat çekti. Ekonominin gelişmesi ülkenin kalkınması için bakır madeninin tarihi bir öneme sahip olduğunu belirten firma sahibi, "Bu milletin gelişmesi için her şeyi yapacağız" dedi.


"E biz nasıl para kazanacağız"

Kazanacakları üç kuruş para için çektikleri eziyeti anlatan holding patronu; "Gidiyorsun Allah'ın dağına çıkıyorsun, şantiyeyi kuruyorsun, onca yol onca, emek..." dedi. "Nasıl yeni köşk alacağız, bu makam arabasının yakıtını nasıl alacağız hiç düşünen yok" diyen patron, "Kaldı ki orada kalıcı da değiliz. Alttaki maden bitince gideceğiz. O zaman ekersiniz ağacı" dedi.


"Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan şu günlerde..."

Ülkenin zor günlerden geçtiğine değinen holding, "Kapıda savaş var hala eylem filan yapıyorlar" dedi. Ülkece birlik içinde olunması gerektiğinin vurgulandığı açıklamada, yaşananların büyük bir oyun olduğu belirtildi. Yabancı istihbarat örgütlerinin bu işte parmağı olduğunun söylendiği açıklamada "Türkiye'nin gelişmesi istenmiyor" denildi.


MANŞET

Davutoğlu'ndan İstanbul Mitinginde Emeklilere Söz: "Zincirlikuyu Mezarlığı'nı Genişleteceğiz..." »

Davutoğlu'ndan İstanbul Mitinginde Emeklilere Söz: "Zincirlikuyu Mezarlığı'nı Genişleteceğiz..."

Partisinin İstanbul mitinginde halka seslenen Davutoğlu'nun gündeminde emekliler de vardı. Emeklilerin şikayetlerini başından beri çok iyi bildiklerini ancak ülkenin mevcut ekonomisi dahilinde kendile

devamı »
MANŞET

Milli Eğitim Bakanlığı Doğru Ülke Bayraklarının Yakılması İçin Müfredata "Bayrakları Tanıma Dersi" Koymaya Hazırlanıyor... »

Milli Eğitim Bakanlığı Doğru Ülke Bayraklarının Yakılması İçin Müfredata "Bayrakları Tanıma Dersi" Koymaya Hazırlanıyor...

Protestolarda ülkücülerle başlayan ve Ak Gençlik ile devam eden ve çoğu kez ülke bayraklarının karıştırılması sonucu ortaya trajikomik sonuçlar çıkaran bayrak yakma olayına MEB el atıyor. Son olarak H

devamı »