Manşet


Maden Çalışmaları Engellenmeye Çalışılan Holdingin Patronu Konuştu: "Yıl Olmuş 2016 Hala Ağaç Diyorlar"

Maden Çalışmaları Engellenmeye Çalışılan Holdingin Patronu Konuştu: "Yıl Olmuş 2016 Hala Ağaç Diyorlar"
bir varnish haberi / 21.2.2016 15:34:43

Artvin Cerattepe'de yaşanan olaylarla ilgili bir açıklama da maden çalışmasını yürüten holdingten geldi. İnsanların ağaç kesilmesiyle ilgili tepkilerini anlamadıklarını söyleyen firma, yaşananları büyük bir oyun olarak niteledi. 


"Artvin bundan mahrum kalamaz"

Yapılan inşaatların, kurulan şantiyelerin bir ülkenin gelişmişliğinin göstergesi olduğunu belirten patron, "Artvin'i bundan mahrum bırakmaya kimsenin hakkı yok" dedi. Artvin'i ve yeşili çok sevdiklerini belirten patron, "Biz yaptığımız inşaatlara sevgimizi katıyoruz" diyerek çalışma şekilleri hakkında da bilgilendirme yaptı.


"Yıl olmuş 2016 hala ağaç diyorlar"

2016 yılında olunduğunun hatırlatıldığı açıklamada "Hala ağaç kesilmesinin sorun yapılmasını anlaşılır değildir" ifadesi dikkat çekti. Ekonominin gelişmesi ülkenin kalkınması için bakır madeninin tarihi bir öneme sahip olduğunu belirten firma sahibi, "Bu milletin gelişmesi için her şeyi yapacağız" dedi.


"E biz nasıl para kazanacağız"

Kazanacakları üç kuruş para için çektikleri eziyeti anlatan holding patronu; "Gidiyorsun Allah'ın dağına çıkıyorsun, şantiyeyi kuruyorsun, onca yol onca, emek..." dedi. "Nasıl yeni köşk alacağız, bu makam arabasının yakıtını nasıl alacağız hiç düşünen yok" diyen patron, "Kaldı ki orada kalıcı da değiliz. Alttaki maden bitince gideceğiz. O zaman ekersiniz ağacı" dedi.


"Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan şu günlerde..."

Ülkenin zor günlerden geçtiğine değinen holding, "Kapıda savaş var hala eylem filan yapıyorlar" dedi. Ülkece birlik içinde olunması gerektiğinin vurgulandığı açıklamada, yaşananların büyük bir oyun olduğu belirtildi. Yabancı istihbarat örgütlerinin bu işte parmağı olduğunun söylendiği açıklamada "Türkiye'nin gelişmesi istenmiyor" denildi.


MANŞET

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 400 Milletvekili Talebini Fırsata Çevirmek İsteyen Çete, Piyasaya Sahte Milletvekili Adayı Sürmek Üzereyken Çökertildi... »

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 400 Milletvekili Talebini Fırsata Çevirmek İsteyen Çete, Piyasaya Sahte Milletvekili Adayı Sürmek Üzereyken Çökertildi...

Erzurum'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 400 milletvekili konusundaki ısrarından faydalanmak isteyen Suriye uyruklu bir çete, piyasaya bol miktarda sahte milletvekili adayı sokmak isterken Erzurum Kaçakçıl

devamı »
MANŞET

Katar Krizi İle İlgili Türkiye'den Açıklama: "Bir Siz Eksiktiniz" »

Katar Krizi İle İlgili Türkiye'den Açıklama: "Bir Siz Eksiktiniz"

Türkiye dış politikada birçok sorunla uğraşırken patlak veren Katar ve diğer Arap ülkeleri arasındaki gerginlikle bir kez daha şok oldu. AB ile gergin ilişkiler varken, ABD-Rusya arasında gitgeller ya

devamı »