Manşet


Maden Çalışmaları Engellenmeye Çalışılan Holdingin Patronu Konuştu: "Yıl Olmuş 2016 Hala Ağaç Diyorlar"

Maden Çalışmaları Engellenmeye Çalışılan Holdingin Patronu Konuştu: "Yıl Olmuş 2016 Hala Ağaç Diyorlar"
bir ehriman haberi / 21.2.2016 15:34:43

Artvin Cerattepe'de yaşanan olaylarla ilgili bir açıklama da maden çalışmasını yürüten holdingten geldi. İnsanların ağaç kesilmesiyle ilgili tepkilerini anlamadıklarını söyleyen firma, yaşananları büyük bir oyun olarak niteledi. 


"Artvin bundan mahrum kalamaz"

Yapılan inşaatların, kurulan şantiyelerin bir ülkenin gelişmişliğinin göstergesi olduğunu belirten patron, "Artvin'i bundan mahrum bırakmaya kimsenin hakkı yok" dedi. Artvin'i ve yeşili çok sevdiklerini belirten patron, "Biz yaptığımız inşaatlara sevgimizi katıyoruz" diyerek çalışma şekilleri hakkında da bilgilendirme yaptı.


"Yıl olmuş 2016 hala ağaç diyorlar"

2016 yılında olunduğunun hatırlatıldığı açıklamada "Hala ağaç kesilmesinin sorun yapılmasını anlaşılır değildir" ifadesi dikkat çekti. Ekonominin gelişmesi ülkenin kalkınması için bakır madeninin tarihi bir öneme sahip olduğunu belirten firma sahibi, "Bu milletin gelişmesi için her şeyi yapacağız" dedi.


"E biz nasıl para kazanacağız"

Kazanacakları üç kuruş para için çektikleri eziyeti anlatan holding patronu; "Gidiyorsun Allah'ın dağına çıkıyorsun, şantiyeyi kuruyorsun, onca yol onca, emek..." dedi. "Nasıl yeni köşk alacağız, bu makam arabasının yakıtını nasıl alacağız hiç düşünen yok" diyen patron, "Kaldı ki orada kalıcı da değiliz. Alttaki maden bitince gideceğiz. O zaman ekersiniz ağacı" dedi.


"Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan şu günlerde..."

Ülkenin zor günlerden geçtiğine değinen holding, "Kapıda savaş var hala eylem filan yapıyorlar" dedi. Ülkece birlik içinde olunması gerektiğinin vurgulandığı açıklamada, yaşananların büyük bir oyun olduğu belirtildi. Yabancı istihbarat örgütlerinin bu işte parmağı olduğunun söylendiği açıklamada "Türkiye'nin gelişmesi istenmiyor" denildi.


MANŞET

Eşine Edep Dışı İltifatlarda Bulunulmasını Kabullenemeyen Emine Erdoğan Sosyal Medya Hesaplarının Adını Değiştirdi: “Emine Tayyip Erdoğan” »

Eşine Edep Dışı İltifatlarda Bulunulmasını Kabullenemeyen Emine Erdoğan Sosyal Medya Hesaplarının Adını Değiştirdi: “Emine Tayyip Erdoğan”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a aşkını ilan eden iş adamlarının, “ısırırım, yalar-yutarım” tarzı sevgi sözcüklerinde bulunan seçmenlerin sayısı her geçen gün artarken eşine meydanlarda ağza alınmayacak iltifa

devamı »
MANŞET

Başbakan Binali Yıldırım, YPG'ye Silah Verilmesini Onaylayan Trump'a Tepki Gösterdi: "Böyle Bir Şey Olabilir Mi Ya?" »

Başbakan Binali Yıldırım, YPG'ye Silah Verilmesini Onaylayan Trump'a Tepki Gösterdi: "Böyle Bir Şey Olabilir Mi Ya?"

Bir süredir ABD'nin çeşitli şekillerde destek verdiği YPG'ye artık ABD Başkanı Trump onaylı şekilde ağır silah yardımı yapılacak olması AKP hükümeti tarafından sert bir şekilde eleştirildi. Konuyla il

devamı »