Manşet


IŞİD'den, evli çiftlere çağrı:"Şimdi bir yerleri patlatmanın tam zamanı!"

IŞİD'den, evli çiftlere çağrı:"Şimdi bir yerleri patlatmanın tam zamanı!"
bir alttantire02 haberi / 22.1.2016 01:47:24

IŞİD, propaganda dergisi Dabık’ta örgütün destekçisi çiftlere ABD, Avrupa ve Avustralya’da saldırı düzenleme çağrısında bulundu.

Bonus Uygulaması
Örgüt, saldırı düzenleme girişiminde bulunan çiftlerin niyetlerinin önemli olduğunu, saldırı başarısız olsa dahi sevap bonuslarından faydalanabileceklerini açıklamalarında yer verdi.

Patlatmak Gerekiyor mu Korkutsak Yeter mi?

Çiftlerin aklına takılan soruları yanıtlayan IŞİD yetkilisi:"İlla patlayın, patlatın demiyoruz, bak geçenlerde gayet güzel ses getiren silahlı saldırılar yapıldı. Bunlardan feyiz almamız lazım. Baktınız hiç bir şey yapamıyorsunuz, çöp çıkarma günlerine uymayın, yerlere falan tükürün, ne bilim vergilerinizi yatırmayın yapın bişeyler işte!" diyerek konuya açıklık getirdi.

Yer Seçimi

Örgüt yetkilisi, "Tamam da nereye saldıracaz, heryerde polis var!" sorusuna ise "Biz de biliyoruz polis var o yüzden sizi bulduk alla alla! Yer önemli değil niyet önemli sen saldırıyı planla, fizibiliteni yap biz yardımcı oluruz." diyerek tepki gösterdi.

Büyük Sevap Garantisi Var!

"Ölürsek ne oluyor peki?" sorusu üzerine bir süre sessiz kalan yetkili "Biz sizin ölmenizi istemiyoruz, ölürken yanınızda da biraz birilerini öldürerek ölün istiyoruz. Olası bir vefat durumunda 100 sevap puanı ve sınırsız bir cennet hayatı, ölüm yardımı olarak ise kalanlara silah yardımı yapıyoruz." diyerek çiftlerin yüreklerine su serpti.


MANŞET

“HERO” Tişörtü Giyenlerin Gözaltına Alınmasını Fırsat Bilen Bir Grup Vatandaş, Çeşitli Giyim Tarzlarının da Suç Kapsamına Alınması İçin Mücadele Başlattı »

“HERO” Tişörtü Giyenlerin Gözaltına Alınmasını Fırsat Bilen Bir Grup Vatandaş, Çeşitli Giyim Tarzlarının da Suç Kapsamına Alınması İçin Mücadele Başlattı

FETÖ sanığı bir kişinin mahkemeye üzerinde HERO (Kahraman) yazan bir tişört ile gelmesinin ardından gözaltılar devam ediyor. Çeşitli illerde aynı tişörtü giyen birçok kişinin gözaltına alınmasının ard

devamı »
MANŞET

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeni Çıkış; "Berlin'de Cuma Namazı Kılacağız" »

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeni Çıkış; "Berlin'de Cuma Namazı Kılacağız"

Adalet Bakanı'nın Almanya'ya alınmaması üzerine başlayan Türkiye-Almanya gerilimi devam ediyor. Bazı Avrupa ülkelerinde Türkiye'den siyasilerin Avrupa'da miting yapması yasaklanırken, Cumhurbaşkanı Er

devamı »