Manşet


IŞİD'den, evli çiftlere çağrı:"Şimdi bir yerleri patlatmanın tam zamanı!"

IŞİD'den, evli çiftlere çağrı:"Şimdi bir yerleri patlatmanın tam zamanı!"
bir alttantire02 haberi / 22.1.2016 01:47:24

IŞİD, propaganda dergisi Dabık’ta örgütün destekçisi çiftlere ABD, Avrupa ve Avustralya’da saldırı düzenleme çağrısında bulundu.

Bonus Uygulaması
Örgüt, saldırı düzenleme girişiminde bulunan çiftlerin niyetlerinin önemli olduğunu, saldırı başarısız olsa dahi sevap bonuslarından faydalanabileceklerini açıklamalarında yer verdi.

Patlatmak Gerekiyor mu Korkutsak Yeter mi?

Çiftlerin aklına takılan soruları yanıtlayan IŞİD yetkilisi:"İlla patlayın, patlatın demiyoruz, bak geçenlerde gayet güzel ses getiren silahlı saldırılar yapıldı. Bunlardan feyiz almamız lazım. Baktınız hiç bir şey yapamıyorsunuz, çöp çıkarma günlerine uymayın, yerlere falan tükürün, ne bilim vergilerinizi yatırmayın yapın bişeyler işte!" diyerek konuya açıklık getirdi.

Yer Seçimi

Örgüt yetkilisi, "Tamam da nereye saldıracaz, heryerde polis var!" sorusuna ise "Biz de biliyoruz polis var o yüzden sizi bulduk alla alla! Yer önemli değil niyet önemli sen saldırıyı planla, fizibiliteni yap biz yardımcı oluruz." diyerek tepki gösterdi.

Büyük Sevap Garantisi Var!

"Ölürsek ne oluyor peki?" sorusu üzerine bir süre sessiz kalan yetkili "Biz sizin ölmenizi istemiyoruz, ölürken yanınızda da biraz birilerini öldürerek ölün istiyoruz. Olası bir vefat durumunda 100 sevap puanı ve sınırsız bir cennet hayatı, ölüm yardımı olarak ise kalanlara silah yardımı yapıyoruz." diyerek çiftlerin yüreklerine su serpti.


MANŞET

Başbakan Davutoğlu: “Biz Fırat Demedik, Fıtrat Dedik.” »

Başbakan Davutoğlu: “Biz Fırat Demedik, Fıtrat Dedik.”

Geçtiğimiz haftalarda devletin en üst makamlarınca, Suriye'nin Kuzeyini kontrolü altında bulunduran PYD ve PYD'nin askeri kanadı YPG'nin Fırat Nehri’nin batısına geçmesi"Kırmızı Çizgi" olarak ifade ed

devamı »
MANŞET

Cübbeli Ahmet Hocanın Açıklamasının Ardından Türkiye Satranç Federasyonu, Şah'ın Adını "Şeyh" Olarak Değiştirme Kararı Aldı. »

Cübbeli Ahmet Hocanın Açıklamasının Ardından Türkiye Satranç Federasyonu, Şah'ın Adını "Şeyh" Olarak Değiştirme Kararı Aldı.

Yeni yıla barış, sağlık ve mutluluk temennisiyle girmemizden sadece iki gün sonra, medeniyet anlamında ciddi ilerlemeler kaydetmeye başladık. Geçen yıl Mars'taki suyla abdest almanın dinimizdeki yeri

devamı »