Manşet


Diyanet şehvet duyulan nesneler listesini açıkladı: "Damacana, tayt pantolon, diş fırçası, terli atlet..."

Diyanet şehvet duyulan nesneler listesini açıkladı: "Damacana, tayt pantolon, diş fırçası, terli atlet..."
bir alttantire02 haberi / 21.1.2016 00:58:18

Geçtiğimiz günlerde sınıfında bulunan bir öğrencisinin taytı için şehvet duyduğunu ifade eden Din Kültürü öğretmeni haberini duyan Diyanet, şehvet duyulabilecek nesneler listesini açıkladı.


Liste Kabarık!

Diyanet'in hazırladığı listede öne çıkan nesneler ise; Damacana, tayt, pantolon, diş fırçası, terli atlet, kırbaç, hemşire başlığı, itfaiyeci kaskı, polis şapkası, polis jopu, oyuncak ayıcık olarak sıralandı. Uzun çalışmalar sonucu oluşturulan liste için, insanların bu objelere karşı kendilerini korumaları, objelerle karşılaşılması durumunda hemen ortamdan uzaklaşılması uyarısında bulunuldu. 


Ne Gibi Şeyler Olabilir?

Yapılan açıklamada, bu nesnelerin insanın bilinç altında daha önceden, genellikle ergenlik dönemimlerinde, izlemediği filmleri, saklamadığı ve kesinlikle ona ait olmayan dergileri çağrıştırabileceği ve dikkatli olunmazsa kendisini bu objelere kaptıranların çok farklı durumlarda basılabileceği belirtildi.


İnkar Etme Opsiyonu Mevcut

Yetkililerin yaptığı açıklamada:"Farz edelim damacanayla veya taytla yakalandınız hatta görüntüler sosyal medyaya düştü. Bu durumda konsept gereği böyle birşey olduğunu, görüntüdeki kişinin siz olmadığınızı, bunların hepsinin paralel tuzak olduğunu, görüntülerin montaj olduğunu söyleyebilir veya görüntüler fazla tık aldıysa böyle videolar çekmeye devam ederek şansınızı Din Kültürü öğretmeni olarak değilde farklı bir kulvarda deneyebilirsiniz." denildi.


Bu Objelerin Helal Olanını Nereden Temin Edebilirim?

Sahte ve domuz eti içeren objelerin tehlikelerine değinen Diyanet:"Bu konuda çok dikkatli olunmalı, objelerin helal olanını bulayım derken daha fazla günaha batabilirsiniz. Onun için objeler BİM veya A101 gibi yerlerden alınmadıysa objelere şüpheyle yaklaşılması gerekir."


Nerden Çıktı Bu Liste?

"Bu listeyi kim hazırladı?" sorusu üzerine yetkililer, "Namaz vakti geçiyor!" diyerek basın toplantısını bitirdi. Listeyi kimin hazırladığı ise henüz açıklanmadı. 


MANŞET

Davutoğlu'ndan İstanbul Mitinginde Emeklilere Söz: "Zincirlikuyu Mezarlığı'nı Genişleteceğiz..." »

Davutoğlu'ndan İstanbul Mitinginde Emeklilere Söz: "Zincirlikuyu Mezarlığı'nı Genişleteceğiz..."

Partisinin İstanbul mitinginde halka seslenen Davutoğlu'nun gündeminde emekliler de vardı. Emeklilerin şikayetlerini başından beri çok iyi bildiklerini ancak ülkenin mevcut ekonomisi dahilinde kendile

devamı »
MANŞET

Her Yıl Biraz Daha Fazla Veren İsveç Bütçesi, Bir Hükümete Daha Erken Seçim Kararı Aldırdı… »

Her Yıl Biraz Daha Fazla Veren İsveç Bütçesi, Bir Hükümete Daha Erken Seçim Kararı Aldırdı…

Dünya genelinde para ve özgürlüklerle ilgili ne kadar rahatlık ve huzur endeksi varsa hepsinde birinci olan İskandinavya ülkelerinden İsveç’te devlet bütçesi, her yıl biraz daha fazla vererek hükümetl

devamı »