Manşet


Bilal Erdoğan'ın Arkadaşları Konuştu : "Yok Öyle Bir Şey..."

Bilal Erdoğan'ın Arkadaşları Konuştu : "Yok Öyle Bir Şey..."
bir ferahearth haberi / 23.10.2015 22:12:33

Geçtiğimiz gün A Haber canlı yayınında, çok merak edilen soruları cevaplayan Bilal Erdoğan, birçok konuya netlik kazandırırken, sakladığı büyük bir sırrı da kamuoyuyla paylaştı. Arkadaşlarının kendisinden 'Yerli Aynştayn' diye bahsettiğini belirten Erdoğan, Türk halkının kendisiyle ilgili genel algısını ters yüz etti. Tüm Türkiye, şaşkınlığını henüz üzerinden atamamışken, Bilal Erdoğan'a küçükken Aynştayn olarak hitap ettikleri iddia edilen sınıf arkadaşları kamuoyunu bilgilendirmek için bir araya geldiler. Kameralar karşısında oldukça şaşkın gözüken grupta sözü Bilal Erdoğan'ın sıra arkadaşı Murat Yumru aldı.

"Onu üzmemek adına söylemiştik"

Konuşmasına bir yanlış anlaşılmaya sebep oldukları için tüm kamuoyundan özür dileyerek başlayan Yumru, "Bilal'in yaptığı açıklamaların yenilir yutulur tarafı yoktu. İlk okulda da böyle atıp tutardı ama umursamazdık. Fakat işin rengi bu sefer çok farklı. Kesinlikle 'Yerli Aynştayn' falan demedik ona. Bilal hep biz maç yaparken 'Aynştayn, Aynştayn topu aldı' gibi sözlerle kendisini motive ederdi; ancak bu kadar abartacağını hiçbirimiz tahmin edemezdik." sözleriyle olayın perde arkasını açıkladı. Yumru "O üzülmesi diye 'Tamam olm, sen de Aynştayn'sın, takma kafana" şeklindeki ifadelerimizi, ciddiye alıp içselleştireceğini öngöremedik. O kadarına kafası basar sanıyorduk." diyerek olaydan duyduğu üzüntüyü belirtti.

 "B harfine geçmek için 2 ay Bilal'i bekledik"

İlkokuldan Bilal'e dair bazı anılarını da paylaşan Yumru, salonda eğlenceli dakikaların geçmesini sağladı. "Bilal Erdoğan'ın resim dersine Marshall boya ile geldiğini ve sınıfça B harfine geçmek için 2 ay onu beklediklerini hatırlatan Yumru, "Bir tek kağıttan gemi filan yapmayı becerebiliyordu diyebilirim" sözleriyle çok tartışılan bu konuyu açıklığa kavuşturmuş oldu.


MANŞET

Yüksek Seçim Kurulu: "Mühürler zaten okunaklı olmuyor ki!" »

Yüksek Seçim Kurulu: "Mühürler zaten okunaklı olmuyor ki!"

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normal Tablo"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes;

devamı »
MANŞET

Türkiye'den Hollanda'ya İlk Yaptırım: "Sneijder Sınır Dışı Ediliyor." »

Türkiye'den Hollanda'ya İlk Yaptırım: "Sneijder Sınır Dışı Ediliyor."

Türk Bakanların Hollanda'ya alınmaması üzerine Türkiye harekete geçti. Hollanda'ya yaptırım uygulama kararı alınmasından sonra ilk açıklamayı Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptı. Yaptırımlar hakkında bilgilen

devamı »