Manşet


Beyaz: "Biz Reis'in soyundan geliyoruz... "

Beyaz: "Biz Reis'in soyundan geliyoruz... "
bir Prezeci haberi / 11.1.2016 18:17:21

Beyaz Show’a telefonla bağlanan Ayşe öğretmenin Güneydoğu’da yaşananlarla ilgili açıklaması ulusal medyada gündem oldu. Ayşe öğretmenin temel olarak çocuk ölümlerine dur denilmesi gerektiği üzerine kurulu kısa konuşması özellikle Ak Partiye yakın medyanın terör propagandası yapıldığı ve Beyaz'ın buna destek olduğu yönündeki açıklamalarıyla ülke çapında infiale yol açmış önce Doğan Holding'den sonra Kanal D yönetiminden açıklamalar yapılmıştı. Son olarak Kanal D Ana Haber'e konuk olan Beyazıt Öztürk konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Hipnoz Yöntemiyle Alkışlattılar

"Telefonda kendini 'Ayşe Öğretmen' olarak tanıtan kadın 'Çocuklar ölmesin' deyince dondum kaldım bir an. Şok oldum. Ondan önce konuşulan her şeyi unuttum. Kendi iç sesime yöneldim. Masum insanların hele de  çocukların ölmesini düşünmekten karşımdakini tam olarak dinleyemedim. Tam olarak bir şey hatırlamadığım için evde görüntüleri tekrar izledim. Karşımdakinin konuşmasının bir kısmında telefondan bir ses daha geliyordu. Dikkatlice dinleyince bana telekinezi yöntemiyle hipnotize ettiklerini ve mesaj yüklediklerini fark ettim. Türk halkından çok özür dilerim. İnanın kendimde değildim."

Aileden Devletçiyiz

"Babam polis. Ben polis çocuğuyum. Şimdi polis çocuğu bir insanın devletçi olmaması mantıklı geliyor mu? Biz ailecek devletçi bir gelenekten geliyoruz. Devletimize milletimize tek laf gelmesin diye yüzlerce çocuk ölebilir kesinlikle. Size soruyorum bir kaç bin çocuğun ölümü devletin kendisinden daha önemli olabilir mi? Aklınız alıyor mu? O çocuklar büyüyünce de zaten ölecekti. Daha erken ölerek belki de çekecekleri acı azaltılmış oldu. Burada devlete teşekkür bile edilebilir."

Reis'in soyundan geliyoruz

"Açıklamalarına devam eden Beyaz,genetik mirasın önemine binaen bugüne kadar sır gibi sakladığı bir gerçeği açıklayacağını söyledi. Beyaz, Hunlar'dan başlayarak tüm Türk tarihini anlattıktan sonra asıl konuya geldi. "Şimdi ben Bolu doğumluyum, babam Gürcü kökenli yani Karadeniz çocuğuyum, baba tarafından köklü bir aşiret olan Bakatoğlu Aşireti mensubuyum. Reis'imiz nereli? Rize'li. Yani o da Karadeniz çocuğu. Reis'in 11 Ağustos 2004'teki Gürcistan ziyareti sırasında 'Ben de Gürcüyüm, Bakatoğulları Aşireti'ne mensup ailemiz Batum'dan Rize'ye göç etmiş bir Gürcü ailesidir.' dediğini hepimiz biliyoruz. Bu bizim köklerimizin aynı olduğu anlamına gelmiyor mu?". Tarihten verdiği referansın ardından asıl önermesini kuran Beyaz "Yani şimdi köklerimiz aynı ise otomatikmen benim Reis'in soyundan geldiğim sonucu çıkmaz mı? Buna karşı çıkacak bir insan var mı? Peki Reis'in soyundan gelen bir insanın devlete karşı bir insanı alkışlaması mümkün mü? O gün hipnoz altında o devletin kararlarına karşı çıkan ismi lazım değil bayanı alkışlatmam en çok onu üzmüştür. Bu yüzden kendisinden çok çok özür dilerim. Kendimi kontrol etmeyip hipnoza maruz kaldığım için Reis'imizden tekrar çok özür diliyorum."

Çocuklar ölmesin demek bence suç olmalı

"Bildiğim kadarıyla İsrail'in öldürdüğü Filistin'li çocuklar dışında Suriye, Türkiye, İran gibi ülkelerde öldürülen çocuklar terörist çocuklar. Ayşe öğretmen çocuklar öldürülmesin dediğin aklıma gelen tek şey filistinli çocuklardı. Tabii burada Paralel'in de ayağı olabilir. Çünkü ben küçüklüğümden beri devletin kendi çocuklarını boş yere öldürmeyeceğini biliyorum. Bundan dolayı çocuklar  -ölmesin demenin anayasal suç olduğu kabul edilirse çok şeyin değişeceğine inanıyorum."


Beyaz Show'da meydana gelen olayla ilgili halkın farklı kesimlerinden görüşler ise şöyle

Baba Ruhi : Burada bişiler oluyoo ve siz orada eğleniyorsunuz. Beyaz'ım özülmüş siz ölen çocukların derdindesizin. Ne diyeyim size...

Can Çetin : TV programına Erdoğan'ı davet edip helyum gazı çektirip "beraber ıslandık yağan yağmurda" şarkısını söyletse reyting rekoru kırar, yeniden gönüllerde taht kurar.

Arzu Sarmal : Beyaz en iyisini yapmış. Yapanlardan özür dilemiş. Çocuklar ölmüş zaten, özre ihtiyaç yok.

Kirkor Selami : Beyaz samimiyse gönüllü askere gitmeli, savaşmalı. Yoksa inanmayız. 

Hüseyin Baş : Ne yani adam özür dilemeyip de ekmeğinden mi olsun. 
MANŞET

FETÖ Okulu Zannedilerek Kapatılan İzmir Özel Fatih Koleji’ne Hükumetten Sert Tepki: "Madem Örgütten Değilsiniz Adınız Neden Fatih?" »

FETÖ Okulu Zannedilerek Kapatılan İzmir Özel Fatih Koleji’ne Hükumetten Sert Tepki: "Madem Örgütten Değilsiniz Adınız Neden Fatih?"

15 Temmuz darbe girişiminin ardından ilan edilen OHAL kapsamında yayınlanan kanun hükmünde kararnamelerle isim benzerliğinden yanlışlıkla kapatılan İzmir Özel Fatih Koleji öğretmenleri öğrenci ve veli

devamı »
MANŞET

Başbakan Binali Yıldırım, YPG'ye Silah Verilmesini Onaylayan Trump'a Tepki Gösterdi: "Böyle Bir Şey Olabilir Mi Ya?" »

Başbakan Binali Yıldırım, YPG'ye Silah Verilmesini Onaylayan Trump'a Tepki Gösterdi: "Böyle Bir Şey Olabilir Mi Ya?"

Bir süredir ABD'nin çeşitli şekillerde destek verdiği YPG'ye artık ABD Başkanı Trump onaylı şekilde ağır silah yardımı yapılacak olması AKP hükümeti tarafından sert bir şekilde eleştirildi. Konuyla il

devamı »