Manşet


"Alaturka Adetler Bana Göre Değil Abi Ya" Sözleriyle Bilinen Damat Adayı Kına Gecesinde Gözyaşlarını Tutamadı...

"Alaturka Adetler Bana Göre Değil Abi Ya" Sözleriyle Bilinen Damat Adayı Kına Gecesinde  Gözyaşlarını Tutamadı...
bir ara sokak haberi / 7.9.2016 22:39:48

Evlenmek üzere olan 27 yaşındaki Berkay Tunç düğün öncesinde gerçekleşen kına gecesindeki tavırlarıyla herkesi şoke etti. Bir reklam ajansında grafiker olarak çalışan Berkay Tunç, arkadaşları arasında cool tavırlarıyla bilinirdi. Yeraltı edebiyatı hayranlığı ve fazla batılı kimliğiyle bilinen Tunç'un kına gecesine katılması ve kına gecesindeki tavırları görenleri şaşkına çevirdi.

"Evin ilerisindeki kahvehane kına için tutulmuştu"

Evlilik seremonisi ve alaturka adetlere ilişkin sert açıklamalarıyla bilinen Berkay'ın evlilik kararı almasına inanamadıklarını belirten arkadaşları, kına gecesi yaşananları hatırlamak istemediklerini söylediler. "Kına gecesi için bizi davet ettiğinde biz içkili ev partisi gibi bir şey planlamıştır diye düşünmüştük" diyen arkadaşları evin oraya gittiklerinde karşılaştıkları manzarayı ürpertici bulduklarını ifade ettiler. "Evin az ilerisindeki kahvehane kına gecesi için tutulduğunu gören arkadaşları ellerindeki içki poşetleriyle dımdızlak ortada kaldıklarını söylediler.

"Tamam gelini anladık da Berkay niye ağlıyor"

Kına gecesindeki atmosferi anlatmak için kelimelerin yetersiz olduğunu belirten damadın arkadaşları, "Halalar, teyzeler, dayılar, amcalar, yaşlı komşu teyzeler... herkes herkes oradaydı" dediler. Kına yakılmadan önce gelinin ve gelinin annesinin ağlamasını kısmen de olsa anladıklarını belirten gençler damadın ağlamasını hiç anlamadıklarını belirttiler.

"Çeyreğimizi alıp takacağız"

İlk 6 saat yaşadıklarının kurgu olduğunu düşünen damadın arkadaşları zaman içerisinde gördüklerinin gerçek olduğunu kabul etmişler. "Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar" sözlerine sahip parçanın hala beyinlerinde yankılandığını belirten gençler, "Artık bu saatten sonra yapacak bir şey yok. Çeyreğimizi alıp düğünde takacağız" diyerek sözlerini sonlandırdılar.


MANŞET

Başbakan Binali Yıldırım, YPG'ye Silah Verilmesini Onaylayan Trump'a Tepki Gösterdi: "Böyle Bir Şey Olabilir Mi Ya?" »

Başbakan Binali Yıldırım, YPG'ye Silah Verilmesini Onaylayan Trump'a Tepki Gösterdi: "Böyle Bir Şey Olabilir Mi Ya?"

Bir süredir ABD'nin çeşitli şekillerde destek verdiği YPG'ye artık ABD Başkanı Trump onaylı şekilde ağır silah yardımı yapılacak olması AKP hükümeti tarafından sert bir şekilde eleştirildi. Konuyla il

devamı »
MANŞET

Aşırı Sıcaklarla Birlikte Yaşanan Orman Yangınlarına İlişkin Hükumetten Açıklama: "Demek ki Neymiş? Ormanları Yok Etmemişiz" »

Aşırı Sıcaklarla Birlikte Yaşanan Orman Yangınlarına İlişkin Hükumetten Açıklama: "Demek ki Neymiş? Ormanları Yok Etmemişiz"

AKP hükumeti, 3. Köprü, 3. Havalimanı ve başka birçok inşaat faaliyeti sebebiyle sürekli eleştirmiş, Gezi Parkı projesi sebebiyle milyonlarca kişi tarafından protesto edilmişti. Ormanları yok etmekle

devamı »