Manşet


"Alaturka Adetler Bana Göre Değil Abi Ya" Sözleriyle Bilinen Damat Adayı Kına Gecesinde Gözyaşlarını Tutamadı...

"Alaturka Adetler Bana Göre Değil Abi Ya" Sözleriyle Bilinen Damat Adayı Kına Gecesinde  Gözyaşlarını Tutamadı...
bir ara sokak haberi / 7.9.2016 22:39:48

Evlenmek üzere olan 27 yaşındaki Berkay Tunç düğün öncesinde gerçekleşen kına gecesindeki tavırlarıyla herkesi şoke etti. Bir reklam ajansında grafiker olarak çalışan Berkay Tunç, arkadaşları arasında cool tavırlarıyla bilinirdi. Yeraltı edebiyatı hayranlığı ve fazla batılı kimliğiyle bilinen Tunç'un kına gecesine katılması ve kına gecesindeki tavırları görenleri şaşkına çevirdi.

"Evin ilerisindeki kahvehane kına için tutulmuştu"

Evlilik seremonisi ve alaturka adetlere ilişkin sert açıklamalarıyla bilinen Berkay'ın evlilik kararı almasına inanamadıklarını belirten arkadaşları, kına gecesi yaşananları hatırlamak istemediklerini söylediler. "Kına gecesi için bizi davet ettiğinde biz içkili ev partisi gibi bir şey planlamıştır diye düşünmüştük" diyen arkadaşları evin oraya gittiklerinde karşılaştıkları manzarayı ürpertici bulduklarını ifade ettiler. "Evin az ilerisindeki kahvehane kına gecesi için tutulduğunu gören arkadaşları ellerindeki içki poşetleriyle dımdızlak ortada kaldıklarını söylediler.

"Tamam gelini anladık da Berkay niye ağlıyor"

Kına gecesindeki atmosferi anlatmak için kelimelerin yetersiz olduğunu belirten damadın arkadaşları, "Halalar, teyzeler, dayılar, amcalar, yaşlı komşu teyzeler... herkes herkes oradaydı" dediler. Kına yakılmadan önce gelinin ve gelinin annesinin ağlamasını kısmen de olsa anladıklarını belirten gençler damadın ağlamasını hiç anlamadıklarını belirttiler.

"Çeyreğimizi alıp takacağız"

İlk 6 saat yaşadıklarının kurgu olduğunu düşünen damadın arkadaşları zaman içerisinde gördüklerinin gerçek olduğunu kabul etmişler. "Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar" sözlerine sahip parçanın hala beyinlerinde yankılandığını belirten gençler, "Artık bu saatten sonra yapacak bir şey yok. Çeyreğimizi alıp düğünde takacağız" diyerek sözlerini sonlandırdılar.


MANŞET

Beşar Esad: "3. Dünya Savaşı Çıkacaksa Çıksın. Kafası Bozulan Gelip Suriye'yi Bombalıyor Arkadaş!" »

Beşar Esad: "3. Dünya Savaşı Çıkacaksa Çıksın. Kafası Bozulan Gelip Suriye'yi Bombalıyor Arkadaş!"

Aylardır devam eden ve geçtiğimiz günlerde Rusya ile ABD arasında ateşkes anlaşmasına varılan Suriye'de tansiyon düşmek bilmiyor. Bir yandan Türkiye Suriye'ye top atışı yaparken bir yandan da Suudi Ar

devamı »
MANŞET

Penguen Dergisi Çizerlerine Verilen 11’er Ay Hapis Cezası, Salih Memecan’ın Denetiminde 6 Ay Karikatür Çizme Cezasına Çevrildi »

Penguen Dergisi Çizerlerine Verilen 11’er Ay Hapis Cezası, Salih Memecan’ın Denetiminde 6 Ay Karikatür Çizme Cezasına Çevrildi

Haftalık mizah dergisi Penguen’in 21 Ağustos 2014 tarihli sayısında Köşk’e çıkmasını konu alan bir karikatürde Erdoğan'ın gazetecilere yönelik tavrı eleştirilmişti. Kendisini AKP sempatizanı olarak ta

devamı »