Manşet


"Alaturka Adetler Bana Göre Değil Abi Ya" Sözleriyle Bilinen Damat Adayı Kına Gecesinde Gözyaşlarını Tutamadı...

"Alaturka Adetler Bana Göre Değil Abi Ya" Sözleriyle Bilinen Damat Adayı Kına Gecesinde  Gözyaşlarını Tutamadı...
bir ara sokak haberi / 7.9.2016 22:39:48

Evlenmek üzere olan 27 yaşındaki Berkay Tunç düğün öncesinde gerçekleşen kına gecesindeki tavırlarıyla herkesi şoke etti. Bir reklam ajansında grafiker olarak çalışan Berkay Tunç, arkadaşları arasında cool tavırlarıyla bilinirdi. Yeraltı edebiyatı hayranlığı ve fazla batılı kimliğiyle bilinen Tunç'un kına gecesine katılması ve kına gecesindeki tavırları görenleri şaşkına çevirdi.

"Evin ilerisindeki kahvehane kına için tutulmuştu"

Evlilik seremonisi ve alaturka adetlere ilişkin sert açıklamalarıyla bilinen Berkay'ın evlilik kararı almasına inanamadıklarını belirten arkadaşları, kına gecesi yaşananları hatırlamak istemediklerini söylediler. "Kına gecesi için bizi davet ettiğinde biz içkili ev partisi gibi bir şey planlamıştır diye düşünmüştük" diyen arkadaşları evin oraya gittiklerinde karşılaştıkları manzarayı ürpertici bulduklarını ifade ettiler. "Evin az ilerisindeki kahvehane kına gecesi için tutulduğunu gören arkadaşları ellerindeki içki poşetleriyle dımdızlak ortada kaldıklarını söylediler.

"Tamam gelini anladık da Berkay niye ağlıyor"

Kına gecesindeki atmosferi anlatmak için kelimelerin yetersiz olduğunu belirten damadın arkadaşları, "Halalar, teyzeler, dayılar, amcalar, yaşlı komşu teyzeler... herkes herkes oradaydı" dediler. Kına yakılmadan önce gelinin ve gelinin annesinin ağlamasını kısmen de olsa anladıklarını belirten gençler damadın ağlamasını hiç anlamadıklarını belirttiler.

"Çeyreğimizi alıp takacağız"

İlk 6 saat yaşadıklarının kurgu olduğunu düşünen damadın arkadaşları zaman içerisinde gördüklerinin gerçek olduğunu kabul etmişler. "Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar" sözlerine sahip parçanın hala beyinlerinde yankılandığını belirten gençler, "Artık bu saatten sonra yapacak bir şey yok. Çeyreğimizi alıp düğünde takacağız" diyerek sözlerini sonlandırdılar.


MANŞET

18 Yaşındaki Milletvekillerinin Uyum Süreci İçin Meclis'e Playstation Salonu ve Futbol Sahası Yapımına Başlandı... »

18 Yaşındaki Milletvekillerinin Uyum Süreci İçin Meclis'e Playstation Salonu ve Futbol Sahası Yapımına Başlandı...

Eskiden 18 yaşındaki gençler bırakın üniversiteyi, askere bile gidemezken şimdilerde milletvekili aday adayı bile olabiliyorlar. Yeni seçim kanunuyla 18'e indirilen seçilme yaşı, birçok liseliyi mille

devamı »
MANŞET

Disiplinsiz Hareketleri Nedeniyle Bir Süredir Ülkesine Geri Çağrılan Gabon'un Fransa Büyükelçisi Bağımsızlığını İlan Etti... »

Disiplinsiz Hareketleri Nedeniyle  Bir Süredir Ülkesine Geri Çağrılan Gabon'un Fransa Büyükelçisi Bağımsızlığını İlan Etti...

Gabon'da hükümet bir süredir tatsız bir sorun sebebiyle dışişlerinde büyük sorunlar yaşıyor. Disiplinsiz hareketleri yüzünden Gabon'la Fransa hükümeti arasındaki ipleri kopma noktasına getiren Gabon'u

devamı »